Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tekintenek a nőkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintenek a nőkre a férfiak úgy, mintha egy külön faj lennének, akik mind ugyanúgy gondolkodnak, míg saját magukat egyedinek tekintik, önálló ízléssel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. arra, hogy sokak szerint az összes nő ugyanolyan férfiakra bukik, vagy éppen egy adott helyzetben mind ugyanazt gondolja, teszi.
2015. szept. 30. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
mert ez az igazság!
2015. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Miért? Nem így van? Mutass már egy nőt, aki elhányná magát egy makulátlan, izmos férfitest láttán. És igen, adott helyzetben minden egyes nő ijesztően ugyanúgy cselekszik.
2015. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 opened paradise ***** válasza:
90%
Könnyebb így gondolniuk és ebben a képben élni,mint arra gondolni,hogy éppen ők nem kellettek.
2015. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

Mert ez a tapasztalatunk a való életben.Mert lehet itt írni sokfélét,írni én is sok dolgot tudok,kérdés mi a valós belőle.

Tehát én ha körülnézek vagy bármerre megyek az utcán,vagy ismerőseim közt is körülnézek,mindenhol azt látni kinek van barátnője? Aki helyesnek született,ez a minimum követelmény,szóval aki nem annak született,az el is áshatja magát kb.,és ez a szomorú.

Olyan átlagos srácok,sőt normálisabb kinézetű srácok vesznek körül,csak mivel nem a tipikus "szépfiúk",soha nem volt még csak barátnőjük sem,és itt nem egy emberről beszélek,akár jómagam is ide említhetném.

Aztán jön az,hogy mennyire vagy izmos kategória.

Aztán jön vagy a pénz,vagy az hogy mennyire vagy "alfahím",tehát mennyi másik nő nyáladzik még utánad egyszerre,annál értékesebbnek számítasz a nők szemében.

Ja és mennyire vagy bunkó velük,és lekezelő,megalázó.

Mert itt az oldalon is,meg a való életben is mennyi "nő" sír,hogy jajj őt csak kihasználják,és mennyi bunkó van stb.

De érdekes módon ezek után sem fog összejönni mondjuk egy átlagos kinézetű sráccal,aki mondjuk még meg is becsülné,hanem inkább választja ugyanúgy a jóképű,bunkót,aki ugyanúgy fog bánni vele...

És még írhatnám naphosszat miket tapasztalok...

24/F

2015. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére nem az egész férfitársadalom tekint így a nőkre, hanem csak a frusztrált és/vagy bugyuta "férfiak". :) Nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel.
2015. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenki igy tekint a nokre, es Amitastech. sztem te se hanyod el magad egy joseggu csaj lattan. :) Csak ugye vannak akik a kulsosegeknel leragadnak, es van (engem!), akit az is erdekel, h ne egy idiota legyen a csaj.
2015. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, én nem tekintek rájuk úgy, sztem nem lehet minden nőt egy kalap alá venni, nincs két egyformán gondolkodó ember, de azért vannak hasonlóságok pl. van pár ilyen híresség akikékért a legtöbb nő odavan stb.
2015. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Lehet így gondolkodni de ha így van akkor ez a férfiakra is teljesen igaz. Engem az is ugyan annyira idegesít mikor más lányok tekintenek úgy a pasikra mintha külön faj lenne.
2015. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert kétféle ember van: azok, akik szerint az emberek 2 csoportra oszthatók, és azok, akik szerint nem.

:D:D:D

2015. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
23%
Mert a férfiak idióták, csak egy dologra jók, és abban sem jó mindegyik.
2015. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!