Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek miben nyilvánult meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek miben nyilvánult meg, ha sikert ért el egy nőnél azzal, hogy hanyagolta?

Figyelt kérdés

csak a szokásos. Sz.ard le a nőt, és utánad jön.


Na, ez akiknek bejött, miben nyivánult meg, mit csinált a nő? Én személy szerint ilyet még nem tapasztaltam (persze én csak onnantól hanyagolok valakit, ha látom, hogy lehetetlen kategória)


2015. nov. 16. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem rég volt, hogy éppen hülyéskedtünk egymással a lánnyal és válaszoltam neki egy olyat, hogy "szóhoz sem jutok :O" azért ez egy olyan mondat amire lehet is meg nem is válaszolni.


Nem írt még órák múlva se, úgy hogy nehezen de bírtam, hogy igen is majd keressen ő én nem fogom, ergo l* szarom. Majd 2 nappal később este jött az üzenet, hogy "na megtaláltad? :D"


Nagy öröm, hogy rám írt és ennyi.

2015. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezek szerint vannak pasik, akiknél ez egy taktika? Jó tudni...

Mi az a"lehetetlen" kategória?

Nyilván nem nőkhöz szól a kérdés, csak kíváncsi vagyok azért a válaszokra ;)

Még sosem gondoltam, hogy lehet valaki azért hanyagol, hogy én menjek utána.

Én úgy vagyok vele, hogy aki leszar, nem törődik velem, az így járt...Nem tartanám jó ötletnek, hogy vegyem a fáradtságot és büszkeséget félretéve hajtsak utána.Persze egy nagyon komoly kapcsolatnál, vagy ha olyan nagyon bejön a srác, akkor lehet hogy írnék neki, vagy felhívnám, megkérdezném,mi a helyzet.Ennyi.Nem preferálom, ha "szórakoznak" velem...

2015. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem, nem taktika. Nem igy csajozunk.

Csak hát van, akik felé ha megpróbálunk közeledni, akkor jön a "nem érek rá, nem jó", ezt hivom lehetetlen kategóriának. Akkor van az, hogy "oké, akkor keresek mást", igy hanyagoljuk.

Szintén volt egy beszélgetésem egy nővel. Egy éves kapcsolat, a pasi hetente 1x akart csak találkozni, nem vállalta fel, közös fényképeken nem mosolygott, érzelemmentes volt. Akkor miért voltál vele egy évig? Mert hol kedves volt, hol leszart, ez tette vonzóvá!

Csak nézd végig itt a kérdéseket, mindenki azt mondja, hogy amint hanyagolod a nőket, elkezdenek vonzódni hozzád!

Ez a lány is ezt mondta! Én meg tapasztaltam ilyet? Soha semmikor!


... egyszer najó talán, régen egy lány nem engem választott, és látszott hogy elege van belőlem. Eltüntem, aztán meg ő jött hozzám, ő dörgölőzött ide. De akkorsem járunk

2015. nov. 16. 21:34
 4/4 A kérdező kommentje:
2015. nov. 18. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!