Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés
Párom kommunikativ, aranyos pasi, jóképű is. Kicsit önfejű megvan a véleménye dolgokról. Ami nem baj mert ebben hasonlitunk :). Szeretjük egymást és túl vagyunk nehéz dolgokon is (pl komolyabb betegség). Én csendesebb vagyok kevesebbet beszélek, kevesebb barátom is van. A problémám az, hogy ő ugyan nem az első kapcsolatom, viszont az első olyan férfi akibe bele tudtam szeretni. És hát..féltéken vagyok. Nem mutatom de néha okoz nehéz napokat a dolog. Pl sok lány barátja volt, amin szintén nem akadok fenn, mivel én pedig a fiúkkal jöttem ki jobban mindig. De néha felbukkannak jó barátnői, mint most ahogy történt. És kiderült az is, hogy a lány elvált, van két gyereke. A párommal tiniként is barátkoztak, és jóban voltak később is de idővel ezek a barátkozások elmaradtak.. szóval mindig van bennem egy kis rossz érzés ilyenkor. Amikor ezekkel a lányokkal beszélget. Mert félek hogy velük jobban kijön, régebb óta ismerik egymást, azok beszédesebbek, szebbek nálam, jobbak ezért vagy azért.
2015. nov. 16. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? :) Amúgy valahol megértelek. Nekem is volt már olyan barátom akinek nagyon sok lány barátja volt. Én is féltékeny voltam, sőt nagyon nehezen viseltem. Bár az más tészta volt, ugyanis a srác ezekből a barátkozásokból engem kizárt, csak 2-esben találkozhatott azzal a lánnyal. ( aztán kiderült nem csak barátkozások voltak )A párod is így áll hozzá ? Ismered ezeket a lányokat? Igazából a legnagyobb segítségedet a párod adhatja. Neki kell úgy kezelnie ezt az egészet, hogy ne érezd azt bármiből kimaradsz. Mondd el neki nyugodtan az aggodalmaidat, mert az írásodból úgy jön le, egy normális, kedves lány vagy, akinek nem beteges önbizalom hiánya van. :)
2015. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán szebbek, talán jobbak, de valamiért mégis téged választott, nem?
2015. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!