Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben? Hogy legyek kevésbé féltékeny?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy lány barátja, nem túl rég tudtam meg hogy még előttem össze akartak jönni,de úgy döntöttek nem rontják el a barátságot ezzel.(szerelmesek nem voltak) Engem ez eléggé zavar,mert nagyon sokat találkoznak,és rohadt féltékeny vagyok. Nem mondhatom meg neki,hogy egy régi baráttal szakítsa meg a kapcsolatot miattam..de én ezt nem bírom. Hogy próbáljam meg ezt elfelejteni,és beletörődni? bunkó válaszokat nem kérnék,előre is köszönöm
2015. júl. 26. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Nézd meg ezt a videót és tanulj belőle!

https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


A barátod szeret téged, veled van, a féltékenységgel elronthatsz mindent.

A féltékenység önbizalomhiányból adódik és abból, hogy nem bízol eléggé a párodban.

2015. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mumusan ***** válasza:
62%
A hozzáállásodon kell változtatni. Ő nem egy tárgy amit birtokolsz, és ellophatják. Örülj neki hogy együtt vagytok és Ennyi. Majd ha mással akar lenni megmondja, vagy észre fogod venni. Azon ráérsz rágódni akkor. Előre idegeskedni? Minek? Holnap műttenek, és tök nyugodt vagyok. Majd holnap idegeskedek. Ma minek?
2015. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi,meg fogom nézni! :)
2015. júl. 26. 15:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Van egy lány barátom, 15 éve ismerjük egymást.

Hidd el, soha semmi nem történt közöttünk, az elején erre még lett volna valami esély, aztán ahogy teltek az évek úgy egyre inkább elmúlt teljesen még az igény is, hogy nőként és férfiként gondoljunk egymásra, mindketten ezernyi kapcsolatát szenvedtük végig a másiknak, együtt sírtunk, együtt nevettünk.


Ne legyél féltékeny egy ilyen barátra, ha valamit akartak volna egymástól, akkor már megtették volna, inkább úgy próbáld meg felfogni, mintha a testvére lenne (nekem is hasonló státuszban van a barátom).



(egy kivétel van, ha te vagy a srác első barátnője, akkor a lány barát lehet, hogy behisztizik, mert akár tudatosan, akár tudat alatt ő is akarta a srácot, akkor viszont bíznod kell benne, hogy a barátod téged választ, tenni semmit nem tudsz ellene, ha elkezded fúrni a csajt, akkor azzal csak magadnak ártasz. Ha viszont a lány barát már több barátnőnél asszisztált, akkor nincs gond, még jól is jöhet, amikor a srác hülye lesz veled valami miatt, és ő lesz az egyetlen aki a szemébe fogja mondani, hogy most éppen marha, velem előfordult ilyesmi).

2015. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a nyugtató válaszokat,nem az első barátnője vagyok, igazából amiatt is félek,hogy a barátom mesélte hogy a lány az egyik barátnőjének a pasijára is rámászott.. így tartok tőle eléggé,mert ez nem valami szép húzás... de megpróbálok túl lenni ezen az érzésen valahogy. nagyon köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok.tényleg köszönöm :)
2015. júl. 26. 15:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem igazán hiszek a fiú-lány "barátság"-okban. Az egyik fél mindig többet érez a másik iránt, mégha ezt nem is vallja be. Persze ettől még maradhatnak csak "barátok", és emiatt hisztizni sem szabad, mert az valóban tönkretehet mindent. Meg lehet beszélni a dolgot, hogy ez téged zavar, de erőltetni, hogy szakítsák meg a kapcsolatot, azt nem szabad. Mondjuk ha túl sokat találkoznak, az már elgondolkodtató, és nem biztos hogy olyan ártatlan a dolog...
2015. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A baratod baratja a Te baratod is (lehet). Rajtad mulik.
2015. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
van egy barátom, 18 éve ismerjük egymást minimum. Anno kerülgettük egymást jobbról balról de hol ő nem akarta igazán, hol én. Aztán összeismertettem őket a (most már) feleségével és ő látta, hogy a srác még nem közömbös... Én már addigra teljesen az voltam. Mindig ment a szájhúzás ha esetleg kettesben akartunk találkozni. Annyiszor mondtam a csajosnak, h de ha annyira akarnánk egymástól vmit; már együtt lennénk. Nagyon lassan értette meg. Konkrétan évekbe tellett. De végül csak megértette. Nos a crác azóta is a legjobb barátom, a kis családjuk az én második kis családom és imádom őket. És noha számtalan alkalmunk lett volna bmit is tenni; vhogy sosem fordult meg a fejünkben. Nekem még akkor sem, amikor nem volt kapcsolatom.
2015. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és van egy-két fiú barátom is, akikkel ugyan nem sűrűn, de azért szoktam találkozni,ketteseben lenni, de soha eszembe nem jutna velük semmi több.

mondjuk én ugyan így vagyok az ex-ekkel is, el nem tudnám velük képzelni mégegyszer, de még egy csókot se.pedig 2-vel elég sűrûn találkozom.

Szóval ha a barátod őt választaná inkább helyetted akkor szerintem vele lenne,és ezt neked is a tudtodra adná.Amig pedig téged szeret és ezt érezteti is veled, addig ne aggódj feleslegesen.

2015. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2015. júl. 26. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!