Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alacsonyabb iskolázottságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsonyabb iskolázottságú csajok (gyári munkás, pénztáros, felszolgáló) jobban megbecsülik az embert?

Figyelt kérdés

(Elnézést aki ebben dolgozik).

Sok ilyennel kerültem közvetlenebb kapcsolatba és úgy vettem észre, hogy kedvesebbek és irreális igényeik sincsenek. Nektek mi a véleményetek erről?


2012. dec. 4. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék most a helyedben!

Hallottál már a woodoo rontásról?

2012. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Ezt így nem lehet egyértelműen állítani, nője válogatja.

Az mondjuk biztos, hogy a diplomások jó részének irreálisan magas igényei vannak, részben mert a valósnál többnek tartják magukat a végzettségük miatt, részben meg mert (ha fiatalok), kevésbé ismerik az életet, és azt hiszik, olyan sok tökéletes férfi szaladgál mindenfelé, és ilyet keresnek.

Az említettek közül a pénztáros és felszolgáló alapból kedves mindenkivel, nem csak veled, ez munkaköri ártalom. :)

2012. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
A felszolgáló alacsony végzettségű és igényű??? Fúúúú most mekkorát kapnál tőlem!!!!!!! Egyébként ezzel mellényúltál, egy felszolgálónak magasabbak az igényei!!!! PONT.
2012. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja.

Találkoztam már olyan csajjal kinek csak 8 általánosa volt, középsuliból kirúgták, de az igényei egy plázacicát is felülmúltak!

2012. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!