Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen pasi szájhős csupán? De egy szájhős semmit sem mer. Vagy hogy is van ez? 21n

Figyelt kérdés

A srác a haverom és van kapcsolata. Nagyon sokat és sokszor kifejtette már nekem, hogy milyen jó is lenne együtt (szexuálisan), mennyire vonzónak tart, érdekelné nagyon, hogy vajon milyen lenne köztünk, mi erről nekem a véleményem. Jó ideig bombázott a furábbnál furább kérdésekkel. Közben direkt/ösztönösen métegetett. Voltak bepróbálkozásai is. Nagyon közel állt hozzám, azt éreztem, hogy vonzom magamhoz, szinte 'rámesett', ahogy járt s kelt, húzódott minél közelebb hozzám, ha kettesben voltunk. Hozzám ért, kiakarta gombolni "poénból" a felsőmet, amin le is döbbentem, ő meg megijedt és befulladt a dolog.


Ennek ellenére valahogy mindig szó esett kettőnkről. Nem egyszer mondta, hogy kettesben megbeszéljük. Viszont. Mikor rácsörögtem, hogy jó lenne megbeszélni ezt az egészet, annak ellenére, hogy igent mondott, megfutamodott... Azt gondolta, majd valami intim dolgot szeretnék vele csinálni és visszatáncolt.


A kérdésem: Akkor minek nyomult? Miért húzta a dolgot, sőt, anno rajtam múlott, hogy nem lett semmi, mert ő akarta volna.. Azóta is mondta a dolgokat, mégis értetlenkedik a végén, mint egy szűz kisfiú...


Ez olyan, mint mikor kimászik egy pasi az ágyból, mikor már...


Tény, hogy én nem azt akartam, de ő azt hitte, hogy lesz valami, szeretnék tőle valamit, pont azért futamodott meg.


Engem alapjáraton érdekelne, hogy miért viselkedik valaki ilyen ellentmondásosan? Én vagy akarok valamit, vagy nem.


2015. nov. 16. 21:09
 1/4 Kkicsii ***** válasza:
100%

Van kapcsolata és te nem küldted el a fenébe?

Oké, hogy haverod meg jó kapcsolatotok, de ne legyél már könnyűvérű nőcske még a legjobb haverodnak sem.

2015. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esti mese, amikor két óvodás elbújt a babaházba...:] Egyik kutya, másik eb.
2015. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első gondolatom, még az ítélkezés előtt. Nem azért futamodott meg, mert félt hogy valami intim dolog fog következni. Hanem azért, mert kezdett forró lenni a talaj, neki barátnője van és te ilyesmikről akarsz vele BESZÉLGETNI. Az egészen más, ha ültök egymás mellett nálad és megtörténik, minthogy előtte órákat, napokat, heteket.. beszélgettek róla. Illetve, mi a garancia, hogy nem mószerolod be? Pláne egy ilyen lelkizős dumálgatás után. Én is lapítottam volna. Mindemellett persze nekem eszembe nem jutna a barátnőmmel ilyet megtenni. Már csak azért sem ,mert felrobbannék a méregtől, ha hasonló történne velem fordított helyzetben.
2015. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna semmi olyat, de ez írtam is. Beszélni is ő akart erről, amit már többször mondott azelőtt is nekem. Az, hogy ő félreértette meg belegondolt dolgokat, az csupán azért volt, mert neki ezen járt az agya, mint máskor is.
2015. nov. 17. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!