Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az barátom nagyon gazdag én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az barátom nagyon gazdag én meg nem. És nem merem elhozni hozzánk mert félek, mit fog gondolni?

Figyelt kérdés
Szóval én egyetemre járok, egyetem mellett melózok is, a diákmelóval amit csinálok elvagyok. Tudok venni magamnak ruhákat stb (önköltséges vagyok, magamnak keresem meg a tandíjat, szüleim pedig fizetik az albérletet. Szüleim igazi paraszt emberek. Föld, traktor, disznó , tyúk stb, apa mindig szakadt , koszos munkásruhában van. Nagy házunk van, csak hát amióta felépült és be lett rendezve az akkori kor legjobb és legdrágább bútoraival (ami mai szemmel réginek tűnik) azóta nem is lett felújítva és már nem is lesz mert minek. Mármint testvéreim és én se élünk már itt úgymond, másik két testvérem dolgozik, jó munkájuk van, én meg ugye tanulok és egy hónapban kb 1-2x járunk haza hétvégére. Anyuékat meg nem zavarja, mert nekik így jó. Elvannak a földekkel meg kertgondozással meg ezzel-azzal. A mostani barátom nagyon gazdag, el van eresztve rendesen (itt is megjegyzem mielőtt kitalálná valaki hogy irigy vagyok, hogy nem tényleg nem vagyok irigy). Egyedül attól félek vagy inkább aggaszt, hogy ha majd elhozom barátomat hozzánk (mert hát nyilván bemutatom majd szüleimnek) akkor mit fog majd gondolni. Nekik nagy, szép házuk van, sportkocsi stb.és nem fog e "csórónak" gondolni ? Lejátszottam ezt az egészet a fejemben és félek hogy nekem kínos lenne

2015. nov. 15. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Összefoglalva: szégyelled a szüleidet.
2015. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha a barátod,és szeret téged,illetve normális felfogással rendelkezik,akkor semmi probléma nem lesz ebből.

Ha egy beképzelt valaki,akkor fog problémázni ezen.

De ezt neked kell tudni,hogy milyen felfogású a barátod,hiszen neked kell ismerni őt.

24/F

2015. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Neeeem! Tényleg nem. Szeretem hogy azt csináljak amivel boldogok (mert szeretik csinálni) . Csak engem az ilyen soha nem érdekelt, mármint a mezőgazdaság. Úgyhogy ilyen téren más világ vagyunk .
2015. nov. 15. 11:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem,miért volt szükség megemlíteni, hogy milyen bútoraitok vannak :) Hidd el, az számít, hogy rendezett legyen és tiszta.


Mióta vagy együtt a barátoddal? Gondolom úgyis majd szóbakerül, hogy kinek mivel foglalkozik a családja,vagy már ő is tudja, és ennek ellenére veled van.


Szerintem amiről te írsz,az nem a csóróság kategória! És nincs mitől félned. Ha ez miatt aggódsz,akkor nem a megfelelő pasi mellett vagy.

2015. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen kinos! Ha szeret elfogadja. Ha nem akkor nem hozád való :)
2015. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Kit érdekel mit gondol egy gazdag ficsúr?

Ha lenézné a szüleidet akkor lapát mert egy jellemtelen ember aki feltehetőleg csak azért nézi le őket mert az ő kezében soha nem volt semmilyen munkaeszköz.

2015. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

A nagy ház, földek és traktor nem épp szegénységre utalnak.

Szóval gazdagok vagytok vagy legalábbis az átlagtól jobb a dolgotok, de nem annyira, mint a srác, plusz szégyelled a szüleidet.


Ha szeret a barátod, akkor ígyis szeretni fog. Készítsd fel előre,hogy mire számítson.

2015. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

Na álljon meg a menet!

Amikor beüt a krach, és az istenként imádott pénz nem ér majd egy fabatkát sem, a boltok nem nyitnak ki, akkor szerinted ki fogja tovább túlélni? A barátod, akinek van egy csomó értéktelen papírdarabja, vagy anyukádék, akik kb mindent meg tudnak termelni maguknak? Ne haragudj, de nagyon-nagyon buta vagy, hogy ezt szégyelled. Ez a legnagyobb kincs a világon. Nem csak emiatt, hanem mert a bolt tele van már ételnek nevezett, az én szememben ételnek nem minősülő szemetekkel, tele pumpálva biológiai vegyszerekkel, hormonokkal, tartósító szerekkel, meg ehhez hasonló mocskokkal. Örülj neki, hogy neked azért kijut még a házi dolgokból, és nem vagy rákényszerülve, hogy mindent a boltból vásárolj, mert így kb 5-10 évvel rövidül meg az ember élete, hogy folyamatosan tömi magába a vegyszerezett mocskokat. Arról meg már nem is beszélek, hogy ha elfogadják a ttipet, akkor jönnek amerikából a még alávalóbb, még mérgezőbb, még mocskosabb gmo-s termékek, amik teljesen tönkre fogják tenni az európai társadalmat. Én hálát adnék az égnek, hogy ilyen szüleim vannak, és egy percig sem szégyellném. Tőlük tudsz tanulni, nem a barátodtól, hogy hogy legyen sok pénzed. Ők fogják túlélni, ha jön a válság, nem a barátod. Ha pedig a barátodban egy percig is rossz érzést kelt a dolog, akkor AZONNAL elhagynám, mert aki nem önmagamért szeret, az nem szeret, és olyan nekem nem kell. Vili?

2015. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, mint te, csak nekem azért rosszabb, mert egy férfinek kínosabb ha szegényebb családi háttere van. Nekem jó munkám van, és jól keresek vele. Viszont eljutottam arra, hogy ezen fogom lemérni, hogy egy nő igazán engem szeret-e,vagy megrémült,hogy nem akar ilyen családba "beházasodni" (ezt most nem tudom jobban kifejezni) . Engem nem zavarna ha ilyen helyzetben lenne a lány, mint te, szerintem sznobság emiatt elfordulni attól, akit elvileg szeret. Legalább megtudod mennyire hiteles a dolog. Mindenhogy jobb lesz, mert ha megkedveli a szüleidet akkor is nyersz,de ha emiatt elfordul akkor legalább kiderül mi van őbenne.

Ha egy életet akarsz vkivel leélni, akkor a családját is el kell fogadnod- reméljük ő is így gondolja. :)

2015. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ahh de aranyosak és cukik vagytok, hogy megosztottátok a véleményeteket velem és bátorítottatok. Hálásan köszönöm nektek.
2015. nov. 15. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!