Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg a pasi viselkedése így egy hónap alatt felém?

Figyelt kérdés

Egy évig bombázott a leveleivel, többször leültünk egymással beszélgetni meg segítettünk egymásnak egyetemi dolgokban, de kb pár hete azt vettem észre, h kerül és még csak nem is köszön...de nem úgy, h nem vett észre, hanem rendesen szembenéztünk egymással és így se. Én ezt elég bunkóságnak tartom, én nem bántottam meg semmivel.

Miért csinálja ezt? Én nem vagyok hozzászokva ehhez, tekintve hogy elég rangos egyetemre is járunk, sok embert ismerek és sztem ez a viselkedés nagyon primitív konfliktuskezelésre vall.

Sztetek szóvá tegyem ezt neki vagy csak hagyjam a fenébe és építsem le?


2015. nov. 16. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

"Egy évig bombázott a leveleivel"-már ez gyanús kellene legyen egy nőnek. Kell neki szólni ilyen bunkó sárcoknak, hogy fékezzék magukat.

Fontos visszagondolnod, hogy érzelmileg mennyire volt veled figyelmes, csókok mennyisége (a vonzalom jele), őszinte simogatások, mert ha úgy szexeltek, hogy ő jobbra néz, te balra, az már érdemes egyből öltözni is.

Sajnos a szuper tanult 20-as fiatalok között is rengeteg a selejt, azaz gyomnövény érzelmileg - erre szebb szavakat sajnos nem lehet találni.

Felsőfokús mérnökök között is sok a bunkó, de még mennyire.

"ez a viselkedés nagyon primitív konfliktuskezelésre vall."-igen, ez így van. Érdemes megvizsgálnod amúgy azt a jövőben (csak, hogy tanulj belőle), hogy ez a srác az anyja szoknyáját fogja még mindig, emiatt olyan bunkó, vagy eleve surmó a természete.

Még csak véletlenül se vedd magadra az ilyen bunkó viselkedést, többet érdemelsz, igazi megbecsülést, női kényeztetést, amiket Ingyenesen is meg lehet adni.

2015. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A diploma nem ad intelligenciát.Neked meg keresztül kéne nézned egy ekkora bunkón.Nem érdemli meg,hogy ezen rágódj.
2015. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!