Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az a lány, aki nem tekint többnek mint barát, de azért jártok és:? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jártok, de valójában nem tekint rád többként mint barát, neked sem jön be valójában, nem szeret és te sem őt, de te mégis megpróbálod ő ezzel ellentétben ki is jelenti, hogy nem tud beléd szeretni, mégis lefekszik veled meg még a bemutatás is megvolt a szülőknél. Amikor viszel neki egy szál rózsát az anyja félig gúnyos megjegyzést tesz, hogy ez már jelent valamit, mivel suttyomban valószínűleg ő is tud a lánya érzelmeiről vagy azok hiányáról, de deal van köztük mivel anyuci is csalja apucit amiről a lány tud. Két hónap múlva mikor már úgy érzed mindegy mit mondanak az emberek hogy nem illik hozzád meg jobbat érdemelsz tőle, meg csúnya ez a lány te mégis megtennél érte mindent kiderül, hogy a "kapcsolatotok" alatt lett neki valakije, akivel kárörvendően előáll és a megbeszélt randin ezt az arcodba nevetve közli. Leírom majd mi történt. Én arra lennék kíváncsi te hogyan reagálnád le mindezt?

2015. nov. 16. 23:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és még az anyád is azt mondja neked, hogy hagyd ott, de te mégsem vagy képes elhagyni.
2015. nov. 16. 23:29
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne sírj.. megmondta,hogy nem szeret.Akárki akármit mond.
2015. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én sem szerettem, nem sírok, csak akkor minek vágott bele velem egy kapcsolatba, ez régi sztori, csak úgy gondoltam ilyen kapcsolatban nem volt azóta részem és elég furának találom így több év távlatából is. Bevallom, hagyott bennem némi sértettséget ami mára már kimúlt belőlem és abszolút nem érdekel, mert a lány buta is volt(szakmunkás). Persze ez magyarázatnak tűnhet, pedig nem az.
2015. nov. 16. 23:36
 4/12 Fish1 ***** válasza:

Én azt kérdezném, hogy miért hoztad magad ilyen helyzetbe?

Ha valaki nem szeret és te se őt, akkor minek vagytok együtt? Ennek semmi értelme sincs.

2015. nov. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ebben se logika se érzelem nem volt. Akkor min bántódtál meg?
2015. nov. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Végén már volt valamiféle érzelmi szál részemről, azon, hogy vakon hittem, hogy nem egy fullos csaj, akkor megmarad mellettem. Kicsit lepadlózott, hogy kiderült miket csinált miközben együtt voltunk. Tényleg nem a szépségen múlik, hogy valaki mennyire egy alja ember belül. Régen meg azt hittem ez egyenesen arányos a szépséggel.
2015. nov. 17. 09:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Reszvetem.

En csinos vagyok, megse kezdek mas pasival, ha van pasim. Csak ugy dzoktam pasikat feldzedni , h ha mar nincs senkim.

H reagalnek? En jol megvernem a pasit a helyedben. Amugy meg a jellem fuggvenye, ki hogy viselkedik egy kapcsolatban.

N

2015. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem annyit nem ért megmondom őszintén ez a lány, hogy rendőrségre járjak érte.
2015. nov. 17. 11:21
 9/12 A kérdező kommentje:
Először csak beadta, hogy barátok na itt már kezdtem kapiskálni a dolgokat, bevallom én sem teketóriáztam már így a vége felé buliban kavartam 1 lánnyal, de mégsem álltam elő egy kész kapcsolattal. Régen volt ez. Jó is, hogy elmúlt.
2015. nov. 17. 11:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha csak barátnak tekint akkor hogy jártok? :D Az nem kapcsolat!!!!!
2015. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!