Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek mi kell, sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi kell, sikeres férfiak?

Figyelt kérdés
Férfiak kommentét várom.

2015. okt. 15. 12:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%

Ja.

Fogalmam sincs, miért, de tényleg a sikeres férfiakért vannak oda a nők. Én meg ugye nem vagyok 1 sikertörténet. Az a mániájuk, hogy legyenek céljaim, hogy dolgozzak, hogy mindig csináljak valamit, sportoljak, és minden téren sikeres legyek, tanuljak hangszeren, meg vegyem komolyabban az egyetemet, nyelveket tanuljak stb. Hiába nézek ki átlagnál jobban, hiába van biztos anyagi hátterem, hosszútávon nem marad mellettem egy nő sem, mert egy lusta, semmirekellő, céltalan ,elkényeztetett csávó vagyok, akinek mindig minden a s*gge alá volt rakva, és ez valamiért nem tetszik a nőknek. Valamiért az ilyen karrierista pszichopatákra buknak.

2015. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Te legalább kapsz nőt.Én még mindig szüzen nyomom.
2015. okt. 15. 12:38
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

3 dolog - pénz a köbön.


meg pár bónusz mint a szépség, óriásbránr, 50 kg izom, búzás öltözködés

2015. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Pénzem az van,de úgy vagyok vele,engem ne a pénzemért szeressenek.
2015. okt. 15. 12:41
 5/23 anonim ***** válasza:
Hja, de csak mert kívülről úgy látszik, mintha sikeres lennék. Valójában csak szerencsés vagyok, mert jó helyre születtem, egy kellemes budai burokban élek, és egy készen kapott kényelmes életbe ültem bele. Ezért csak rövidtávú kapcsolataim vannak, hosszútávon egy nőnek se vagyok szimpatikus. Nem tetszik nekik, h én elégedett vagyok az életemmel, pedig nem tettem le az asztalra semmit, és irritálja őket, hogy a kedvenc időtöltésem a lustálkodás, kajálás, gépezés, semmittevés, ahelyett hogy karriert építenék és keményen dolgoznék.
2015. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Én még rövidre se kellek.

Egyszer volt úgy,hogy tetszettem valakinek,akar engem,de hamar kiderült,hogy csak egy meleg férfi az,aki nőnek adja ki magát.

2015. okt. 15. 13:03
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Hát az pech. Azt tusom tanácsolni, hogy kezdj el keményen tanulni, vagy dolgozni, és ne érdekeljen semmi, csak a karrier, akkor biztos találni fogsz egy csomó olyan nőt, aki emiatt csodálni fog téged, mivel belőlem mindig ezt hiányolták. A pénz önmagában nem elég a nőknek, rövidtávon talán, de hosszútávon biztos nem.

Én is lassan megpróbálom összeszedni magam, kicsit komolyabban venni az életet, meg gyakrabban bejárok majd az egyetemre, aztán hátha ez nekem is segít, hogy komoly kapcsolatot találjak.

2015. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Figyelj,ne állítsuk már be úgy az egészet,mintha csak normális,intelligens nők léteznének,akiknek mérnök pasi kell.

Jóképűnek kell lenni,ilyen egyszerű.Innentől már lehetsz akár egy segédmunkás is.

2015. okt. 15. 13:18
 9/23 anonim ***** válasza:
Ja hát lehet hogy a kinézet is számít, engem általában jóképűnek tartanak, ami arra jó, h felkeltsem az érdeklődésüket, de hosszútávon ez önmagában nem elég nekik.
2015. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Erről beszélek.Én átlagos vagyok,ez padig kevés ahhoz,hogy esélyt adjanak.
2015. okt. 15. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!