Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszik a testem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik a testem a nőknek?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg,hogy nálam sokkal rosszabb testű férfiak tetszenek a nőknek...

Esetleg linkelnétek képet,hogy mi tetszik nektek?



2015. nov. 13. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked milyen? Mirol alkossunk velemenyt?
2015. nov. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem pont jó.
2015. nov. 13. 07:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Tessék..nekem ezek jönnek be.

[link]

[link]


A kézis és vízilabdás felsőtest, ami bejön.

2015. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinted ez tetszik nekünk ? :) Ez egy nagyon szép férfi test,volt ilyen is, volt átlagos, macis. De nem ez dönt, hanem az összkép, az egyéniséged, a stílusod, a kedvességed..
2015. nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az arcot nézem először, a testet csak utána.

De ha már testet kérdeztél, akkor valami olyasmi, amilyen Bud Spencer, azaz eredeti nevén Carlo Pedersoli volt fiatalon, mikor még sportolt. Egyébként ismerek egy hasonlót, de neki is a stílusa, a mosolya fogott meg. :-)

2015. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!