Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt megismertem egy srácot, egyszerűen barátok voltunk. Majd nem sokra rá mindketten egy nagy csalódás után megdumáltuk, hogy párt nem szeretnénk, de szexre mindketőnknek szüksége van. Mivel nagyon jó barátságunk volt így meg is bíztunk egymásban, de ebből szép lassan kialakult mindkettőnkben vmi. Csak időközben én pár száz kilométerre költöztem, úgyh nem vallotuk be egymásnak. Csak ha épp arra jártam mindig összeakadtunk, mert azóta sincs egyikünknek semmi komoly kapcsolata. Pár hónapja színt vallottunk, és megdumáltuk h ide költözik, mert a távkapcsolat nem jó.

Azóta csak a húzás halasztás van, bizonyos okok is közre játszanak, de van mikor hetekig nem is keres...ami nekem rosszul esik, pedig ő elvileg szeret. Csak beparázom v hagyni kéne az egészet?



2015. nov. 17. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem közöld vele, hogy oké, ez nem akar kialakulni, hagyjátok az egészet. Két eset lehetséges: vagy belenyugszik, hogy oké, vagy hirtelen megijed, hogy elveszít és elkezd tenni valamit az ügy érdekében, hogy ne így legyen.

Akármelyik is történik, onnantól tudni fogod, mihez tartsd magad. (Szerintem különben olyan nincs, hogy valaki szerelmes és hetekig nem is keresi a másikat.)

2015. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!