Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, hogy sikerüljön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, akit kb.3 éve ismertem meg, pont akkoriban, amikor a barátnője megcsalta (több férfival is lefeküdt) és szakított vele. Hamar jóban lettünk, de én sokáig nem foglalkoztam vele, volt más, akivel randiztam, elutasítottam sokáig, de sosem durván. A jó viszony mindig is megvolt köztünk. Azóta sokat komolyodott, és kb fél éve el is kezdtünk randizni (nem történt semmi, csak pár találkozó), de a régi nő ismét a képbe került, össze is jöttek, azóta együtt vannak. Kb. fél évig egyáltalán nem beszéltünk, csak max. Szakmai dolgokról. Az elmúlt egy-két hónapban azonban elkezdtünk egymáshoz közel kerülni. Többször buliztunk együtt, sok ölelés, keresi a társaságom és én is az övét. A minap pl. hazakísért hajnalban, ő ragaszkodott hozzá, pedig majdnem egy óráját vette igénybe, és másnap fontos dolga volt. Hazafelé végig ölelt vagy fogta a kezem. Nem tudom, mit tegyek ebben a helyzetben, szeretném őt, úgy érzem, hogy kölcsönös, mégis a másikkal van. Egyébkén úgy látom, hogy ő inkább az a férfitípus, aki igényli az irányítást, bár én eddig nem voltam ilyen. Persze nem szeretném, hogy megcsalja a barátnőjét, egyszerűen csak annyit, hogy ha ő is velem lenne szívesen, akkor jöjjön össze a dolog.

Tudnátok tanácsot adni?


2015. nov. 17. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd egyértelművé, hogy ha akar tőled valamit, akkor az egyetlen legyél. Várj, hogy szakítson a másikkal, addig legyél kedves és elérhető, de ne viselkedj vele úgy, mintha máris járnátok.
2015. nov. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!