Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon jó pasi vagyok ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó pasi vagyok ezek szerint?

Figyelt kérdés

-Facebook-on minden 100-ből 70-80 csaj visszaigazol szó nélkül, akiket totál nem ismerek. (Csak jó csajokat jelölök be)

-Társkeresőn néha maguktól írnak rám és "lávolnak" a csajok.

-Társkeresőn 100-ból olyan 60 csaj visszaír. (Csak szépeknek írok)


Sok pasi azon siránkozik, hogy a netes ismerkedés, társkereső az egy vicc. Pedig őt helyesnek mondják (nem tudom kik :D), de hogy ő mégis hiába küld szét több száz levelet, senki nem ír vissza.


Ezek szerint én egy baromira jó pasi vagyok? Ezt vehetem készpénznek?


2015. nov. 18. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jól nézel ki ezek alapján,de egy beképzelt bunkó paraszt is lehetsz ami azért valljuk be elég taszító tud lenni :)
2015. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó pasi? dehogy.. biztos félisten vagy :p
2015. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy lehet, hogy jól nézel ki, ami ugye relatív ,de hiába vagy "baromira jó pasi" ha hozzá egy beképzelt egoista is vagy mert az meg baromi taszító tud lenni már bocsi.
2015. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Fb-n 100-bòl 70-80 csaj.

Tàrskeresőn 100-bòl 60. A nők egy részének bejössz,ennyi.

Mivel a szépség relatív.

De ha beképzelt vagy,nem sokàig mész. Meg azt is nézned kell,mi van a valò életben...

2015. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is kb. ez az arány társkeresőkön, de nem azért, mert annyira jó pasi vagyok, hanem mert a többi pali sokkal gázosabb az ilyen oldalakon. Ezt több csaj is írta már nekem, h tőlem kapta az első normális üzenetet. Mert az összes többi csávótól még jobb esetben is csak ilyen "szia mizu" "lenne kedved ismerkedni" és hasonló sablonszövegeket kaptak,rosszabb esetben meg a farkukat küldték el neki, vagy éppen a csajtól kérték, h küldjön magáról meztelen képet.
2015. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackSword ***** válasza:
100%
Körecset, merre vagy??? A teddy henger már hiányol... Holnap megyünk mennyezetet festeni...
2015. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!