Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem hogy a barátom korábban meghúzta pár lánybarátnőjét?

Figyelt kérdés

Nem jött össze velük, csak ágyra jártak bizonyos ideig. A csajokról is nyilván meg van a véleményem, de a barátomra is kicsit más szemmel nézek hogy ezt megtudtam.

Mivel egyikük sem volt kapcsolatban, így lefeküdtek egymással. És ez 2-3 lánybarátjával is így volt.

Állítólag régen volt és ezen felesleges rágódnom. Hát a fenéket, neki könnyű.

Szerintetek meg kellene benne bíznom? Ezekkel a lányokkal a mai napig tartja a kapcsolatot (de tutira nem fekszik már le velük, ebben hiszek).


2015. nov. 18. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Álmidba legfejjebb,becsap mint annak idején ,dobd ki a francba
2015. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mint annak idején? Mi csak pár hónapja vagyunk együtt, engem nem csalt meg. Csak zavar, hogy ezekkel a lányokkal még kontaktol. Az egyik férjhez ment, az mondjuk nem számít, de a másiknak nem tudom hogy van-e pasija. És idegesít.
2015. nov. 18. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát itt is megtörtént a dolog, hogy összekeverték a barátságot a barátseggel. :] Ha bánt, vágd ki.
2015. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan azt csinálta veled, mint velük. nem veszed észre?
2015. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt Te tudod/érzed, hogy megtudsz bízni benne vagy nem.
2015. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem csoda hogy idegesit, baratod eleg alacsony erkolcsi szinten all hozzad kepest. Te jo erkolcsi szinten vagy, viszont butacskanak tunsz, hogy fel sem merul benned, hogy ott hagyd, hanem meg naiv is vagy es probalnad megvaltoztatni.
2015. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne rágódj rajta. Hule 3.14csánál nem fog sokáig dekkolni.
2015. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én megkérném, hogyha velem akar komolyabb kapcsolatot, akkor hanyagolja a barátkozást ezekkel a csajokkal. Nem kell nullára állítani, elvégre (ha ugyan) barátok, és nyilván nem tiltom el, de ne adjon okot a féltékenységre. Kicsit sem. Ne legyenek privát talik, félreérthető sms-ek... semmmi.

Ha ezt bevállalná, akkor nem jelentene problémát a dolog. Elvégre szabad volt, és szabad nőkkel kezdett.

2015. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!