Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem azokat a férfiakat, akikkel nagyon jól elvagyunk, de nem akarok tőlük semmit?

Figyelt kérdés

Alapjáraton mindenkivel normális, barátságos vagyok, és egy széles látókörű embernek vélem magam, aki sok dologban jártas, emiatt sokakkal meg tudom találni a közös hangot és érdekes, komoly társalgásokat folytatni. Férfiakkal is, talán velük méginkább.

Azonban azt veszem észre, hogy a férfiak rendszerint tovább gondolják ezt az egészet, többet szeretnének, én pedig nem tudok elgogadható választ adni arra, hogy szingliként miért nem akarok semmit tőlük. Magukban keresik a hibát, holott nincs velük semmi probléma, csupán arról van szó, hogy én képes vagyok aszexuálisan viszonyulni egy férfihoz és nem esek mindenkivel szerelembe, akivel jól elvagyok. Ha így lenne, akkor már több pasi lett volna az életemben, mint amennyit a két kezemen és két lábamon meg tudok számolni.


Szerintetek hogyan kezeljem és hogyan adjam mások tudtára ezt az egészet?



2015. júl. 19. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos jól nézel ki.
2015. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:

Friendzone, 10ből10szer bejön.

Amúgy a legtöbb fickó az egyenességet pártolja, így a legjobb, ha elmondod kerek-perec, hogy te nem. Számolnod kell vele, hogy úgy a 75%-ukat elveszted, mivel ennyien várnak arra, hogy szintet léphessenek veled.

25/F

2015. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Interferencia ***** válasza:
Szakíts meg velük minden kapcsolatot.
2015. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a szitu, csak vannak helyzetek, amikor nem nagyon lehet elkerülni ezeket az embereket, pl. munkahelyen. :-) És nem is mind vall színt nyíltan, csak észreveszem, hogy többet is akarna (észrevehető), ilyenkor az olyan emberekkel távolságtartóbban viselkedek, hogy még véletlenül se értsen félre.
2015. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha távolságtartó, az nem biztos hogy jó. Én úgy értettem, hogy a kérdezőnek semmi baja ezekkel az emberekkel, jól elvan velük, csak szexuálisan ne közeledjenek. Ezt meg elvárni nem nagyon lehet; egy férfi-női kapcsolatban valamelyik - vagy mindkét - fél részéről természetes, hogy megjelenik.
2015. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Tegyél megjegyzéseket, hogy pl "te milyen jó barátom vagy" vagy ennél kreatívabbat is kitalálhatsz, a lényeg h ne nyiltan mond, hogy barát hanem burkoltan, de értse.. ha ezek után is félreérti nem tudsz mit csinálni, nem érdemes vele törődni de be szokott válni..:)
2015. júl. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én dettó így vagyok, és tényleg nagyon kellemetlen. Főleg, mivel nem akarom, hogy azt higgyék, hogy csak játszadoztam velük. Abban az esetben, amikor már valamilyen konkrét utalást tesz egy pasi a más téren való közeledésre, akkor kulturáltan és őszintén "leállítom". Szerintem a legjobb az őszinteség még akkor is, ha ezzel először megbántódik a pasi. Viszont azt mindig hozzáteszem, hogy nem szeretném, ha holmi kis játszadozásnak tekintené az egészet az én részemről, és elmagyarázom az igazat.

Szerintem te is próbáld meg őszintén elmondani ilyenkor azt, ami benned zajlódott a beszélgetések közben, hogy te nem úgy tekintettél rá kezdettől fogva, stb., szóval magyarázd el. Az igazságnál jobbat úgyse tudsz kitalálni. Aki pedig magára veszi, azzal így se úgy se tudsz mit kezdeni, hiába sajnálod. (Meg én is sajnálom persze mindig, amikor ilyen helyzetben vagyok.)

2015. júl. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Friendzóne. Erre találtátok ki végülis, nemigaz?
2015. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5%
Pedig valójában ez nem több, mint játszadozás a férfi érzelmeivel, hiába csűritek csavarjátok. Egy férfi csak nagyon ritkán, vagy szinte soha nem kerül közelebbi barátságba egy nővel, kivéve ha szimpatizál vele és el tudna képzelni többet. Ez eddig szép és jó, de aki nem rendelkezik a nektek megfelelő, tökéletes külsővel és/vagy pénzzel/hatalommal, na azoknak a szerencsétleneknek magyarázzátok ezt a szánalmas szöveget: nagyon kedves, aranyos srác vagy, nincs veled semmi baj, rád talál majd a szerelem, de én nem tudok rád férfiként tekinteni. A csávó meg azon kapja magát, hogy a lelki szemetes ládátok, viszont esélye sincs. Az egyik legundorítóbb női egónövelő játék a sok közül.
2015. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Én speciel abszolút nem "lelki szemetesládakánt" használok egy olyan srácot sem, akikkel jól eldumálok. Attól még, mert férfi, képes vagyok "csak emberként", és nem ellenkező nemű, lehetséges partnerként tekinteni rá. És ha úgy indulok neki egy beszélgetésnek, hogy ez csak beszélgetés, akkor már eleve ez is a hozzáállásom, nagyon ritka, hogy megváltozik és "olyan" ismerkedésbe csap át.
2015. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!