Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha olyannak van szülinapja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyannak van szülinapja, akivel még csak néhány hete ismerjük egymást és randizunk, de esélyes hogy komolyra fordul, akkor mit vegyek neki vagy hogy kezeljem a szülinapját?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt egy hónapja. Már vagy 7-8 randink biztos volt, csókolóztunk már és le is feküdtünk múlt héten. A szülinapja pár nap múlva lesz. Hogy kezeljem, mit csináljak? Nagy ajándékot nem akarok venni neki, de valahogy szeretném "meglepni".


Arra gondoltam meghívnám magamhoz egy vacsorára, amit én főznék. Ez milyen? És minden más ötletet is szívesen várok.


2015. júl. 13. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem bőven elég, ha még nem mondtátok ki konkrétan, hogy együtt vagytok. Esetleg egy szál virág mellé.
2015. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Virág, édesség, valami apróság. Nekem az utóbbi szimpatikusabb, mert akár merre fordul is a kapcsolat, mindig lesz egy emlékem, hogy ezt TŐLE kaptam az első együtt töltött születésnapomra.
2015. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!