Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leparkoltam a melóba járós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leparkoltam a melóba járós régi Fiat Tipómmal, beültem drága cimborám Mitsubishi Lancerébe, és láss csodát, észrevettek a nők. Nahát, ez mégis hogy lehet? Csoda történt?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy alapból a nők tekintetére gravitációs lencseként hat a megjelenésem. Tehát ahol felbukkanok, meggörbítem a teret, valahogy így: [link] Ezerből talán egy esetben néznek rám, de valami olyan ábrázattal, hogy "úristen, inkább mentem volna át az utca túloldalára". Egészen véletlenül délelőttönként munkásgöncben sietek általában vagy ide, vagy oda, vagy amoda. A fejszerkezetem sem éppen szívdöglesztő. Tehát 10 pontból jó eséllyel durván 3 pontosra osztályoznám magam, és akkor még egoista voltam a minősítésben, úgyhogy 1 pontot levonok a melós gönc miatt. A zsűri értékelése: 2 pont a 10-ből.


Szóval van nekem egy csíkos gatyám, ja nem. Van nekem egy Fiat Tipo kicsi kocsim. Egy ilyen, hófehér: [link] Nem is hófehér, az idő leette róla a havat, és alabástromfehér lett. Szóval velősen-magyarosan fogalmazva egy kopott szar. Ilyennel járok melóba. Nem zabál sokat, nem volt széthajtva, most nincs széthajtva, aránylag megbízható, belül szép tiszta, nincs szétdohányozva sem, egy hangyányit rohad az alja, van rajta egy alig észrevehető lik-luk, de nagyjából egyben van. Munkahelyre bejárni tökéletes választás nekem: [link]


Mit ad isten, az általános iskolás korom óta ismert barátom, a szokásos telefonos ökörködés helyett ma felhívott és megkért egy szívességre, az autóját haza kellett vezetnem a főváros egyik feléből a másikba. Pont kapóra jött, a kölcsönös kihasználás gondolatával élve azonnal ugrottam, hát nehogy már adósom legyen. Megkérdeztem, hogy a kellemest összeköthetném-e a hasznossal, késő délután el kéne intéznem a sokrétű bevásárlást is, ami azzal járt, hogy dupla utat kellett belevolánoznom a kocsijába. Természetesen áldását adta rá, annyi kikötése volt, hogy prostit azért lehetőleg ne ültessek bele. [link]


Ja, egyébként nyáron vette a kocsit. Egy vadonatúj Mitsubishi Lancer. Nem luxusautó, nem kerül 50 millióba, az alapmodell már 4 millió körül megvásárolható, viszont irtó gyönyörű, nagyon-nagyon morcos a nézése, tekintélyt, erőt sugároz, a hátsó spoiler még dob is rajta kicsit, fekete színű, sportback, gyári alufelni, egyszerűen tökéletes. Valami ilyesmi: [link] Gondoltam egyet, ha már adódik ilyen lehetőség, levetem bűzös kantáros ruhácskámat, felhúzom a tutker kínai 3000 forintos hófehér karcsúsított ingecskémet, illatfelhő ezerrel, hát adjuk már meg a módját. Nem mindennap ülhet egy csóró-csutakos-melós-Fiat Tipós ipse egy négykerekű japán csodába. Borostácskám van, olyan kis foltokban szexis Che Gevarás. Bizony, pár perc népszerűség, hát kihasználtam. [link]


És akkor most hosszasan szeretnék beszámolni azokról a tekintetekről, amiket végig láttam parkolás, megállás, kiszállás, és úgy általában az autó körüli csetlés-botlás közben, de nincs értelme. Nem számoltam, nem érdekel mennyi volt összesen, bőven megelégedtem azzal a tudattal, hogy 10-ből 9 nő az utcán hosszasan, már-már szinte zavarba ejtően stírölt. Nem vicc! Olyan nők, akik minden egyéb esetben ballisztikus ívben szarnak a fejemre. Stírölések, bámészkodások, sőt, még összesúgásokat, mosolyokat, kacérkodó, "felfaló" tekinteteket is kaptam az amúgy tök üres tányérkámra.


Mai napon megtanultam valamit: a fekete színű vadonatúj japán autók (és egyébként a német triumvirátus tagjainak termékei is) antigravitációs hatású a nők tekintetére. Én voltam a király a szemükben! Az atyaúristen, a szuper alfa vezérhím! A megtestesült ideál! (Szerk.: Rossz PC játékok sorozat urán szabadon: Dark-permetező!) Kiélveztem minden pillanatát. PEDIG! Pedig... ugyanaz az átlagos, normális életvitelű, aránylag normális életfelfogású, önmaga elé célokat állító csóró srác voltam, akinek egy régi Fiat Tipója van, aki reggel 6-tól este 6-ig melózik, aki nem keres túl sokat, aki délelőttönként melós gúnyában rohangál azon csajok között, akik ballisztikus ívben szarnak a fejére, akikre gravitációs lencseként hat, viszont egy Mitsubishi Lancer társaságában ő testesíti meg számukra a tökéletes férfit.


Kérdésem tudatlanságomból fakadóan imígyen szóla:

— Fúúú! Hát ez mégis hogy lehet? Hát... ez... mégis... hát ez, ez... ez most hogy? (Tudom ám: bittos csák á kocsít níztík!)


A tősgyökeres szőrszálhasogatók figyelmébe: kamu a kérdés, hiszen sohasem szokta senki megkérni egy jó barátját sem, hogy a zsír új kocsijába beleülhessen és vezethesse. És a Mitsubishi márka sem létezik. Pfej! Pfuj! Kamu!


2015. nov. 18. 21:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
64%

Először én sem akartam elolvasni de nem bántam meg. Sokat dolgoztál rajta, de megérte. :-) Rengeteget nevettem, de igazából sírni kellett volna.

De tudjuk, hogy milyen csoda történt. Ezt én is átéltem fiatal koromban.

Egy a tiedéhez hasonló kocsi után, vettem, 20 éves koromban, egy bnagy Audit. Miután az Audival jártam Discoba ('90-es évek vége), egy csaj sem utasított el, sőt többen is kikezdtek velem. Azok is, kikezdtek velem, akik előtte elutasítottak. Pedig szó szerint ugyanabban a ruhában voltam, ugyanúgy parfüm nélkül, ugyanaz az ember. Csak egy különbség volt. Nem a parkoló hátuljában álltam egy öreg járgánnyal, hanem a bejárat előtt egy 200-assal. Buli közben bármikor elmentem az autóval, amikor visszamentem a parkolóhelyem szabad volt. Soha senki nem foglalta el.

De volt egy hátránya is. A nyakamon maradt az utolsó csaj. :-(((

Ma már vén ... vagyok, és egy szutyok Opelem van. És még mindig meg van a "csaj", de már nem sokáig. Ami biztos, amikor a fiamnak meglesz a jogsija, venni fogok neki egy BMW-t, vagy Audit. Csak azért, hogy minden hétvégén másik csajt hozzon haza, és hogy úgy bánjon velük, ahogy azt megérdemlik.

2015. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Ismerős.
2015. nov. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

A stílusodtól konkrétan ver a víz, szerintem egyáltalán nem vicces, hanem erőltetett.


Egyébként nem minden csaj ilyen, az én páromnak pl. polskija van, hát eszméletlen retró érzés beülni és hatvannal letépni a Balcsira, pl. :D Imádom...

Apa régi opelje kopott-rozsdás, ő maga vízszerelő, a melós cucca poros, sokszor gázpor-szagú (<3), és mégis egy tök jól szituált nővel él együtt már 10 éve lassan, akivel a nőnél végzett munka közben ismerkedett meg.

2015. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Hát én a képen nem láttam semmi extrát az autóban... Ezekre annyit mondok hogy 'egy sima kocsi' :D

Szerintem nem látszik rajta, hogy drága, azt hittem valami Lamborghini szert linkelsz. És szerintem a többi nő se autókatalógussal jár bevásárolni hogy szűrje a gazdagokat :D


Ha munkáscuccban járkálsz az teljesen más. Tényleg az a példa mint amit a kutyasétáltatós lány írt. Engem is lesz*rnak amikor lemegyek a boltba leggingsben bő hosszú pólóban, smink nélkül, szemüvegben, összefogott hajjal :D De érdekes, ha már szépen felöltözök, megcsinálom a hajam (smink nem is muszáj) akkor azért meg szoktak nézni páran.


Amúgy kb ugyanígy kinéző autót biztos tudnál venni, ha neked ennyi a bajod csak, vegyél egy szebb autót és ne munkáscuccban rohangálj az utcán

2015. nov. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem jön be ez a stílus, majd betojsz az erőlködéstől, annyira vicces akarsz lenni, hát nem jött össze.


Megnézték kocsit, mert szép, új meg csillog rajta a napfény és ennyi. Nem jelenti azt, h akkor már te is bejöttél nekik.

2015. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"Egészen véletlenül délelőttönként munkásgöncben sietek általában vagy ide, vagy oda, vagy amoda."

"Gondoltam egyet, ha már adódik ilyen lehetőség, levetem bűzös kantáros ruhácskámat, felhúzom a tutker kínai 3000 forintos hófehér karcsúsított ingecskémet, illatfelhő ezerrel, hát adjuk már meg a módját."


Ajánlom figyelmedbe a két mondat közötti különbséget. Kocsi nélkül is az utóbbi esetben leszel nyerő bármelyik csajnál. :)

(És nem, ez nem azt mutatja, hogy akkor meg a külső kell a nőknek, mert munkáscuccban is ugyanaz az ember vagy. Hanem azt, hogy az ápoltság és a jó megjelenés fontos. Még ha kínaiból van is az az ing. :))

2015. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Egyébként, bár nem vagyok nagy márka szakértő, de a szép új sportkocsit én is megnézem nőként, csillogó szemmel, álmélkodva. :D De ha utána megkérdezik tőlem, hogy na, ennyire bejött a pasi, akkor hülyén fogok pislogni, hogy miről van szó, ugyanis odaáig már nem terjed a fókusz.
2015. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ma hazafele menet láttam egy kegyetlenül szexi, vadiúj Audit, jól meg is bámultam, azon járt az eszem, milyen lehet vezetni, és hogy mennyibe kerülhet, megérné-e megvennem (jogsit csinálom épp és 2-3 év mulva autót szueretnék venni). a hapi aki benne ült (nem tudom hány éves volt) meg bámult kifelé, rám, biztos azon kattogott ő is amin te (pénzéhes p!?csa pfuj) holott azt se tudom hogy nézett ki:DD

Egy off: Mondjuk, ha nem a kikent kifent tejcsárdákra buknátok akik a fél várost leszpoták gumi nélkül, hanem észrevennétek a csendesebb, kedvesebb, szebb lányokat is, akkor lehet hogy több sikerrel járnátok. Nem vagyunk olyan izgalmasak mint a r!?bancok, és velünk nem kell nemibeteg-gondozóba járni, de lehet hogy ,egérné;)

2015. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
#15 és #18: Hát sziasztok, csütörtök hülyéi! Mi újság? No, nézzük csak az esti leckét, amivel muszáj kioktatnom a bugyuta fajtátokat. Idézem magam: sőt, még összesúgásokat, mosolyokat, kacérkodó, "felfaló" tekinteteket is kaptam. Tehát a ti értelmezésetekben ezt mind a kocsi kapta. Jó tudni, hogy 10-ből 9 nő elmeroggyant, és huncut módon mosolyog, kacsintgat egy élettelen pléhdobozra. Ezt társaságban is csináljátok? Odamenni, randira hívni, bókolni, nem szoktatok egy-egy jól sikerült BMW-nek, Audinak, Mercedesnek? Vagy esetleg számot, FB-profilt cserélni? Hm? Eddig ezt 80 éven fölüli agyérelmeszesedéses vénasszonyokról tudtam elképzelni (csoszogó nagymamák kontra BKV), tudjátok, akik magukban (vagy éppen tárgyakhoz) beszélnek, de ezek szerint a hozzászólásotok alapján a nők általában nem a férfit, hanem a kocsit szokták észrevenni, s a kocsihoz gügyörésznek, a kocsira mosolyognak, és ráadásul még biztos kancsal is mind minimum 30-40 fokos szögben, és nem az én szemembe néztek valamennyien.
2015. nov. 19. 20:35
 20/28 anonim ***** válasza:
26 éves nő vagyok, dolgozom, szóval ezt benézted:d Látod, a magadfajták miatt nem kezdek magyar pasival, a kkat választjátok aztán picsogtok és szidtok. Nem volt elég hogy rbncokért dobáltak el:D
2015. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!