Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki sose találja meg az igazit? = (

Figyelt kérdés

Nem tartom magam csúnyának, a körülöttem lévők azt mondják, hogy szép vagyok (na azért szerintem szép nem vagyok, csak olyan...átlagos), de mégis, akármikor tetszik valaki, sosincs semmi... Körülöttem mindenki boldogan meséli, hogy épp kivel jár, és hogy milyen jól érzik magukat együtt, én meg csak ülök egyedül a szobámba, éneklek, és olvasok... :( Olyan rossz ez az egész... de én nem fogom azt csinálni, amit mások, hogy tinédzser létemre társkereső, meg nem fogok msnen pasizni... elítélem az ilyet...

de most akkor csak üljek tétlenül, és várjak meg várjak, hogy eljöjjön valamikor az, akinek én leszek a jó?


2010. márc. 20. 16:25
 1/6 anonim válasza:
most komolyan otthon ülsz és város h becsengessen a szőke herceg? Így sose lesz pasid ha csak vársz a sült galambra.. El kell menni közösségekbe és ismerkedni kell. Olyanra helyre menj ahol szívesen vagy és ott olyan srácokkal találkozhatsz akikkel közös az érdeklődési körötök.
2010. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha valaki nagyon antiszociális, magába fordult, meg lehet az oka, hogy nem talál magának párt.. de kitudja
2010. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, el kellene járnod társaságba, ismerkedni új emberekkel, úgy talán könnyebb lesz. Én ezt csinálom, azonban mindig vhogy rossz emberekbe botlok. :( Jól meg kell válogatni, kivel kezdesz. De ehhez először is ne csak a szobádban ülj!
2010. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj el közösségbe!

Ha szépen tudsz énekelni, akkor énekelj is, hallgatóság előtt. Nekem például nagyon tetszik, ha egy lány szépen énekel...

2010. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

pont az átlagos nöket imádom(: joezigy...nelégy pláza, nelégy kva.(ezektöl kiábrándulok belöled) legyél átlagos, átlagosan öltözött.(ezért még fel is kereslek) ^^


igy jo és .(pont)

2010. márc. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

ya...elözö vagyok^^ létezik olyan h nemtalálja meg. legalábbis sztem...mondjuk én nem is keresem, szeretem a lányokat, de nemköt meg a "jövö" meg a "családalapitás"os maszlag... nekem eza nézetem.


és kicsit idegesit eza reklám itt jobboldal azzal a virálo igenjével:"szereted a jó szexet?" -nem bmeg utálom a jo szexet, mindig is rossz szexre vágytam, mert emos vagyok -.- xD kb offxD

2010. márc. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!