Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy valaki sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valaki sosem találja meg az igazit?

Figyelt kérdés
van itt olyan kötetek aki sosem találta meg, és már 30-on túl van? Én még csak 19 vagyok, de félek hogy sosem találom meg. Lehet most lesz vége egy kapcsolatomnak, ami 3 évig tartott. De nem tudom sakítsak-e, mert hátha nem találom meg az igazit. Vélemények?
2010. márc. 22. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mivel nem létezik olyan, hogy "az igazi", ezért előfordul.


Egyébként nem értem a problémádat; ha a mostani nem "az igazi" (valószínű, mivel szakításról van szó, és Te sem tartod annak), akkor több esélyed látsz megtalálni "az igazit", ha a mostani kapcsoaltodban maradsz, mintha szakítanál? Remélem, nem csak én nem értem...

2010. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
miért nincs igazi???De vaaan, hát akik mindig együtt maradnak egész életükben az az igazi nem???
2010. márc. 22. 12:41
 3/14 anonim válasza:
hát biztos van olyan aki majdnemtökéletes de azért vannak rossz érzéseid ha meglátod mármint valamit szeretnél ha máslenne kicsit még ellehet fogadni h kicsit más mint amiylet szeretnél de ha nagyon azt nem hiszem aki megtalálja a társát annak jó de akkoris csak a legfontosabb sztem h szeressen legalább annyira mint te és legalább annyit adjon amennyit kap tőled meg hogy érezd h szeret.
2010. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"miért nincs igazi???De vaaan, hát akik mindig együtt maradnak egész életükben az az igazi nem???"


- Ez két embert jelent, akik megértés és közös kompromisszimukon keresztül megvannak egymás mellett. Egyébként ha szerinted ez jelentik, hogy "az igazi", akkro nézd meg a statisztikákat a válásokról, és meg is van a válaszod a fő kérdésedre.

2010. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
na hát ezért nem akarok házasságot, gyerekeket mert úgyis válás lesz a vége.
2010. márc. 22. 12:49
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs igazi, aki minden szempontból jó, hiszen ez lehetetlen, de találhatunk olyan embert akivel boldogok lehetünk, azonban mindig van jobb....sajnos az emberek legnagyobb %a sosem találja meg a számára legjobb embert, hiszen soha nem is ismerik meg egymást.

Olyan emberek is vannak, akik soha egy normális embert sem találnak, és úgy élik le az életüket, de ott már velük is valami gond van.

2010. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és mi lesz ha nekem soha többet nem lesz barátom????
2010. márc. 22. 12:52
 8/14 anonim ***** válasza:
biztos hogy lesz, attól hogy még nincs igazi, attól még lehet barátod. A kettő nem zárja ki egymást.
2010. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem nyitott szemmel élsz? Mert látnod kéne már így 19 évesen, hogy mennyi szingli van a 30-as nők és férfiak között. A többségük nem azért van egyedül, mert jobb neki (még ha azt is hazudja a világnak), hanem mert nem találtak egymásra azzal, akivel kölcsönösen egymás "igazijai" lehetnének. Tanács: ne maradj együtt senkivel azért, mert hátha nem lesz jobb partner! Pont így tudsz elmenni amellett, akit észre kéne venned.
2010. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

NINCS igazi. Csak összeillőségi százalékok vannak. Kivel jobban, kivel kevésbé illetek össze. Minél magasabb ez a százalék valakivel, annál inkább "igazinak" érzed, de mindig jöhet még nála is "igazibb". Itt tehát nem az a cél, hogy a nemlétező 100%-ost találd meg, hanem hogy egy olyan magas százalékúra bukkanj, aki mellett már jól érzed magad, és akivel szívesen eltöltenétek együtt az életeteket.


Új embereket meg mindig lehet találni, a net például egy kiváló eszköz erre, ha élőben épp nem találsz megfelelőt. Én is egy társkeresőn találtam meg életem párját sok évekkel ezelőtt, és boldog házasságban élünk, remekül megvagyunk, a problémákat megbeszéljük és megoldjuk, a válás gondolata fel sem merült. Persze nyilván találhattunk volna mindketten "még igazibbat", de erre már nem volt szükség, mivel úgy gondoltuk, éppen "elég igaziak" vagyunk és tökéletesen megfelelünk egymásnak.


Ennyi az egész.

2010. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!