Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember érzi mikor találja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember érzi mikor találja meg az igazit, de akkor mi van ha nem lehetnek együtt?

Figyelt kérdés
Mert kicsit nagy a távolság.
2011. júl. 11. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
hm, a szerelem mindent legyőz, azt mondják :O
2011. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ugy éreztem,hogy megtaláltam az igazit de a korkülönbség közénk állt..meg a jövöbeli távolság is...:(
2011. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem kell feladni hidd el,én jelenlegi párommal csak hétvégén vagyok együtt,az elején aszt hittem nem fog menni de ha igazán szeretitek egymást akkor menni fog.

Ne add fel!

2011. júl. 11. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!