Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, ha egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz, ha egy szép lány átlagosnak "álcázza" magát?

Figyelt kérdés

Ha adott egy szép arcú lány, akinek szép szeme, ajkai vannak, szóval jó nő lehetne. Viszont direkt átlagosítja magát. Pl szemüveget hord, egyszerűen öltözik, nem hord ékszereket, alig sminkel, igyekszik nem kitűnni semmivel, mindezt direkt.

(Ha vannak olyan képei, amin valóban jól néz ki, csak egyszerűen nem foglalkozik ennyit magával)


Tiszta és ízléses, nem igénytelen


2015. nov. 19. 23:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
oszt az mire jó neki?
2015. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én megtosznám
2015. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hogy nem kéne, mert én is igyekszem a lehető legjobban kinézni, és a leendő páromtól is ezt várom.
2015. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
szóval minden a külső?
2015. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem. Nem minden, hanem a feltételek egyike.
2015. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mindennel egyet értek, egyedül a szemüveget nem értem, hogy az szerinted miért átlagosít. Egyébként nekem pontosan az általad leírt lányok tetszenek, akik természetesen gyönyörűek, de nem játszák túl magukat.
2015. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány nem attól lesz átlagos, hogy nem sminkel. Nekem hiába álcázná magát, azonnal meglátom milyen.
2015. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
És honnan veszed, hogy direkt csinálja? Az is lehet, hogy valami baja van. Egy egészséges lelkű lány nem csinál ilyet direkt...
2015. nov. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kezet csókolnék neki. Utálom a feltűnősködést, a túlcicomázottság minden formáját, az egyszerűség és az ízlésesség híve vagyok. Ez pedig különösen olyan embernél érték, aki úgymond megtehetné, hogy feltűnő legyen, mégis a visszafogottságot választja. Engem személy szerint vonzanak az ilyen nők/emberek, tulajdonképpen én is ilyesmi vagyok, csak fiúban. Az már kérdés, hogy milyen a személyisége, de ez a magatartásforma és stílus indukál egyfajta érett és érdekes jellemet, véleményem szerint. Szóval tiszteletem a lánynak, ha fiú vagy kérdező, akkor érezd magad szerencsésnek, ha közelebbről is megismerheted őt! :)


Ui: Az "álcázza magát" kifejezés elég lekicsinylően hangzik, ha így érzi jól magát, akkor az tiszteletreméltó.


25 f

2015. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Osztom a 8-ast. Állítólag én sem lennék ronda, de ahogy kinézek, az szar, egyszerűen minden ruhám amit veszek, igénytelen, de erre csak utólag jövök rá. Utálok fésülködni, hülyén áll a hajam szinte mindig. Nem tartom magam semmibe nőként, ez a baj. Nehezen tudok ezzel mit kezdeni, valahol szeretnék szép lenni, de más részről úgy érzem, hogy igazából egy fiú lakik bennem... lehet ilyen is, de ez abszolút abnormális. :)
2015. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!