Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közelebb kerülhetnék hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közelebb kerülhetnék hozzá?

Figyelt kérdés

Utolsó évemet járom középiskolában. Tanít az iskolában egy 28-30 körüli férfi. Eléggé szemrevaló számomra, vonzódom hozzá és többször is észrevettem, hogy rám pillant hosszú másodpercekre és van, hogy eléggé néz is. Az is előfordult, hogy már hosszan szemeztünk is.

Színházban is összefutottunk egyszer, de még köszönő viszonyban sem vagyunk az iskolában sem, mivel nem tanít egyáltalán. Ott viszont rám köszönt és hozzámért, majd továbbment és mikor visszanéztem, ő is visszanézett.

Ezek jelentenek valamit? Ha igen, tehetek valamit? Vagy most mit kellene tennem? Örülnék a tanácsoknak.



2015. nov. 20. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Basszus, nagyjabol nalam is ugyanez a helyzet es ensem tudom mi tevo legyek....
2015. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csajok, hagyjátok, neki ez semmit nem jelent,

az állásával játszik, és milyen pasi az, akinek tizenévesek jönnek be? Ez nem normális dolog.

2015. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!