Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyi ivást, bulizást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyi ivást, bulizást toleráltok el a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mi az, ami belefér nektek? Ha csak havonta 1x megy el iszogatni meg táncolni, vagy akár mehet többször is? :D

Aki szerint egyszer sem mehet el, az ne írjon, legyen szíves, abból úgyis csak lepontozás lesz, hiszen az ilyen önző embereket nem szeretjük mi lányok, szórakozni meg igen :)


2015. nov. 20. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

ha megfelelő időt szán rám...

ha nem csal meg és képes kontrollálni ittasan is magát...

ha hív magával

ha nem hisztizik mert nem megyek vele mehet a barátnőivel is neki is kell magánélet :D

igazából bármennyit csak legyen őszinte... ha meg hív magával ergo soha sem leszek részegebb nála h tudjak rá ügyelni olyankor elengedheti magát amennyire csak akarja :D

2015. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiszer szeretne mehet, nem zavar engem ha jól érzi magát, örülök neki, persze azért legyen olyan hétvége amikor együtt vagyunk.
2015. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Ha egy lánynak az ivás és bulizás fontosabb mint pl. a párja akkor pontosan ki is az önző?


Amúgy olyan pasival kell összejönni akivel egyszerre mentek bulizni akár egy helyre, akár mindketten külön-külön és így nincs úgy, hogy a másiknak kell ezt tolerálni, abból csak feszültség van.


Érdekes, hogy nagyon gyorsan el tudtad érni nálam az unszimpátiát, ehhez többnyire nem két mondat szokott kelleni.

2015. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%
Nem tiltok semmit, de én nem jöttem össze eddig soha bulis nővel. Szóval havi 1-et tolerálnék, és ne igya le magát.
2015. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ööö javítás: A párjával is sok időt tölt, de szeret bulizni is :)
2015. nov. 20. 22:03
 6/21 anonim ***** válasza:
22%

"Érdekes, hogy nagyon gyorsan el tudtad érni nálam az unszimpátiát, ehhez többnyire nem két mondat szokott kelleni."


Ugyanez futott végig a fejemben nekem is.

Mi férfiak pedig az ilyen bulicicákat nem szeretjük, akik minden héten mattra isszák magukat, és idegen pasiknak riszálják magukat, viszont a felnőtt nőket igen. :)

2015. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért lett ennyire félreérthető :(

Miért kell bántani egy full idegen lányt??

Szeretek bulizni és ha van barátom akkor őt is nagyon nagyon szeretem és rengeteg időt vele szeretnék tölteni, de érdekel, hogy akkor, ha van barátom, mennyire örülne neki, ha néha elmennék bulizni.

Úristen, ennyire sok bajotok van magatokon és rajtam kell levezetni???

Egy ártatlan kérdés volt...

2015. nov. 20. 22:07
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem magunkkal van bajunk, és nem akarunk levezetni rajtad semmit. Majd idővel felnősz te is, és megérted, hogy miért írtuk ezeket.
2015. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Ugye, a buliba nem tartozik bele más férfiakkal való flörtölés, táncolás?


Amúgy én nem jönnék össze olyan lánnyal, aki szeret bulikba járni. Nem azért, mert lenézem azokat, akik bulizni járnak, egyszerűen csak nem illene hozzám. Introvertált vagyok, nem szeretek bulikba járni, és ilyen barátnőt is szeretnék.

(Jöhet a lepontozás.)

2015. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De én nem az a minden héten 2x berúgós, páromat buliban megcsalós, egyéjszakás kalandot keresős lány vagyok! Van ilyen is.
2015. nov. 20. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!