Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyi ivást, bulizást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyi ivást, bulizást toleráltok el a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mi az, ami belefér nektek? Ha csak havonta 1x megy el iszogatni meg táncolni, vagy akár mehet többször is? :D

Aki szerint egyszer sem mehet el, az ne írjon, legyen szíves, abból úgyis csak lepontozás lesz, hiszen az ilyen önző embereket nem szeretjük mi lányok, szórakozni meg igen :)


2015. nov. 20. 21:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Téged nem pontozlak le, mert normálisan írtál és nem azt írtad hogy mennyire utálsz látatlanban engem. :D

Persze, hogy nem tartozik bele a pasizás a buliba, ha valaki szerelmes a párjába.:)

2015. nov. 20. 22:11
 12/21 rrrrrreennnnn ***** válasza:
22%

Jaguarnak és Mindenkinek,aki utàna reagàlt, eszméletlen nagy zöld kéz ment!!!!!!!!

Fogd fel kérdező, itt felnőtt férfiak reagàltak,akik nem szeretik a bulis csajokat. Miert lenne bajuk magukkal???

2015. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az emberek általában akkor bántanak meg szándékosan olyat, aki nekik nem ártott, ha magukkal van bajuk csak ők ezt így kezelik... Felnőtt férfiaknál mondjuk nem annyira jellemző, mert kinövik :))))
2015. nov. 20. 22:38
 14/21 anonim ***** válasza:
54%
Csak azért nem tolerálják, mert nem akarják hogy legyen szociális életed. Bezárnának a házba, mert a gyakoris fiúk szemében minden lány ku*va és ha elmész iszogatni/táncolni a barátnőiddel, akkor már biztos, hogy félrelépsz.
2015. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Legyen kölcsönös, ez a trükkje.

A férjem is jár bulizni, én sajna egy ideje nem voltam, mert van két dolog, amire csak egy nő képes: kihordani egy gyereket, és szoptatni.

De spec én is szeretek eljárni barátnővel táncolni, csak sajna nincs hová.

A volt kedvenc helyünket ellepték a nyomulós szingli pasik, és a kanos kamaszok...

Sajna sokan azt hiszik hogy ha egy nő nemet mond, az igent jelent. :(

2015. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%

#14

Ki mondta, hogy nem tolerálom és hol bántottam én pontosan a kérdezőt?

Látom megint betalált a 77% feminim cica aki állandóan a gyakoris pasikat szidja, szapulja egész nap.


Azt mondtam, hogy olyan pasi kell aki hasonló életvitelt visz, nem pedig olyan aki otthon ül miközben a barátnője bulizik.


Továbbá az tette a kérdezőt nagyon ellenszenvessé, hogy általánosított, mintha minden lánynak a bulizás meg az ivás lenne az egyetlen és legfőbb célja, közölte, hogy önző ember az aki a barátnőjével szeretne lenni egy kapcsolatban, de kérdezem én, miért önzőbb egy ilyen ember és miért a másik papol erről mikor kijelenti, hogy márpedig ő bulizni akar és kész?


Igazából ez a bicskanyitogató stílus volt az amin fennakadtam. De látom te sem érted, ahogy a kérdező sem érzi mi bajunk volt a fogalmazásával.

Amúgy meg, péntek este van, mi a f4szt kerestek itt?!

2015. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%

Én olyan igazán szerethető, jófej, értelmes csajjal még nem találkoztam aki rendszerességgel járt bulizni 20 felett. Az emberek jó része ezt kinövi és inkább a barátaival mennek kocsmázni, összezörrennek egy iszogatásra vagy valami ilyesmi. Annak értelmét nem látom hogy bebaszunk és vonaglunk a táncparketten.


Szóval az ilyen fajta bulizást nehezen tolerálom mert komolytalannak tartom azt, akinek ez élvezeti faktort jelent... Ellenben a barátnőivel iszogatni házibulikba mehet amennyiszer akar, de inkább menjünk együtt mint külön.

2015. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

hogy hogy hol bántottad meg? egyből leugattátok. :D

olyat se mondott, hogy önző lenne az a fiú, aki a barátnőjével akar lenni, vagy hogy a bulizás fontosabb lenne. nem mondta, hogy minden héten leissza magát, vagy hogy idegen férfiaknak riszálja magát.

szerintem az utolsó mondatát sem úgy értette, hogy minden lány bulizós lenne. inkább csak el akarta kerülni, hogy az itteni nőgyűlölők válaszoljanak, akik semmit nem engednének meg a barátnőjüknek, meg a bulizásról csak a megcsalásra és részegedésre asszociálnak, mert szerintük kulturáltan nem lehet bulizni. na mindegy.

hogy a kérdésre is válaszoljak, nyilván olyannal kell összejönni, aki szintén bulizós. akkor "elnézőbb" ha el akarsz menni egyedül, meg veled is tarthat.

2015. nov. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
36%
Nálam aztán nincs középút.Évekig buliztam,ereszd el a hajam volt,értelmes kapcsolatom nem volt,mert hasonlóak voltak mint én,az aztán nagy kaland volt hogyan rúgjunk be együtt.Ráadásul az a típus vagyok,hogy vagy iszok rendesen,vagy semmit.Kibohóckodtam magam,aztán lett normális kapcsolatom,még véletlenül se járok táncikálni,meg bulikba,mert meguntam,és elegem lett.Azok a nők,akik erre hajlamosak,és csak hébe-hóba mennek el,olyanok mint az időzített bombák.Nem élik ki magukat,aztán 30-on felül meg robbannak,és úgy mennek bele az éjszakába mint a tatár. N
2015. nov. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Hol bántottatok meg??? Hol???? Hát vajon hol??? Rögtön "jaj de unszimpatikus vagy"... Köszi mindenkinek, aki megvédett, nektek átjött az üzenet! :)

Sehol nem írtam, hogy az önző, aki a barátnőjével akar lenni, az egyik válaszoló szépen leírta, hogy mire gondoltam, köszönöm neked :)

Amúgy meg van önző fiú is, aki tényleg nem engedi a barátnőjét sehova, mert neki nincs élete és csak egy dolgot tud csinálni: a csajával lenni. Ha a csaja nincs vele, akkor máris beönzősödik.

És tényleg nem iszom meg bulizom minden nap, de még csak minden héten sem.

És nem nőttem ki belőle, nem vagyok 20 felett (nyugika, elmúltam 18).

És a kérdés első szava, nagy betűkkel írom, hogy mindenki megértse: FIÚK!

Nem férfiak, hanem FIÚK, akik kb velem egyidősek.

Tehát aki nem fiúnak, hanem érett, bulimentes életet élő férfinak tartja magát, az ne válaszoljon.

Semmi rosszindulat és rossz stílus nem volt a kérdésemben, de rögtön bántani kell, aztán nem is értitek, mi volt a rossz abban, amit mondtatok... Legyetek férfiak és keressetek kiélt nőket, akik soha nem mennek el táncolni, és akkor a kérdésemen se b..asszátok fel az agyatokat! ;)


Most, hogy megmagyaráztuk többen is, hogy nem én vagyok a rossz, hanem ti értettétek félre, kedves bántók, ez gondolom titeket nem fog érdekelni és tovább csesztettek és bizonygatjátok, hogy nektek van igazatok, mert minden gyökér ezt csinálja gyiken, de most már minden normális ember felfogta, hogy mi a helyzet, tehát fölösleges pattogni ;)

2015. nov. 21. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!