Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátaim le akarnak beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátaim le akarnak beszélni róla. Ti belekezdenétek?

Figyelt kérdés

Barátaim szerint nem, szerintetek mit csináljak? :S

Szóval..egy cigány szeretne velem járni..de tökre más mint a többi vagyis ápolt meg nagyonrendes és mindig jobb kedvre derít meg mindig elvagyunk..barátaim szerint hagyjam mert hogy nemérné meg..de én szeretem.

Szerintetek?


2010. márc. 20. 18:59
1 2
 1/20 anonim válasza:
Szerintem a barátaid jól mondják. Lehet, hogy ő jófiúnak tűnik, de a rokonság nem biztos, sőt, az se, hogy ő is jófiú...
2010. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
sztem sem kéne
2010. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem kezdenék bele ebbe a kapcsolatba.Azt mondják,hogy a vér nem válik vízzé.Ha már elmúlik a szerelem akkor vajon hogy fog viselkedni veled?Figyeld meg,hogy a cigány férfiak mennyire elnyomják és megalázzák a nőket.Ők elvárják a hűséget,de közbe ők meg folyton verik és csalják a feleségüket.Szerintem hagyd a francba azt a csávót,biztos találsz majd egy sokkal klasszabb magyar csávót.
2010. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Tegyük fel hogy a srác rendes,de a "família" több mint valószínű hogy nem...nem is beszélve arról hogy a családja kinézne téged azért mert magyar "kutya" vagy,ahogy ők mondják.

Elhiszem hogy szar,mert szereted,de tényleg nem éri meg. :\

2010. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Uhh egyszer fiatalkori botlásként összekerültem egy cigány fiúval, azóta is egyik legnagyobb tévedéseim közé sorolom! Főleg akkor ne járj vele, ha tartós kapcsolatot, esetleg házasságot is szeretnél! Gondolj bele, milyen lenne, ha felvennéd a "Lakatosné" nevet! Már egyből leírnának, hiába nem is vagy cigány, vagy a pasi is rendes. Másik dolog, ha gyereked lesz, nem fogják észrevenni rajta, hogy félig magyar, sőt, neki is "Lakatos" lesz a vezetékneve, őt is le fogják írni, megpecsételed a jövőjét, akárhogy neveled. Hosszú távra ezeket a dolgokat nem zárhatod ki, pláne, hogy jobb munkahelyeken figyelik az ember barátját. Ráadásul a cigánynak cigány családja van, cigány barátai, és ha még ő is normálisabb (amit kétlek), akkor is csapatban előjön a cigány énje... Jézusom, semmiképp nem ajánlom :S
2010. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
de én nagyon szeretem..családja is töknormális.
2010. márc. 20. 19:48
 7/20 anonim ***** válasza:
hát ha ennyire szereted akk nemértem a kérdést.járj vele azt babinénicsö* qq
2010. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ha ennyire akaratos vagy akkor mi a f*sznak kérdezgetsz itt?
2010. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nemmuszáj írogatni ha iylen k*csög vagy.;) senki nemkért téged rá :D

Többieknek köszönöm az értelmes válaszokat:)

2010. márc. 20. 21:05
 10/20 anonim ***** válasza:

a két kultúra közötti szakadék óriási és áthidalhatatlan.

én sem ajánlom!!

2010. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!