Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 30 körüli pasi megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 körüli pasi megkérdezi, hogy elmúltam e már 18, az ugye nem azt jelenti hogy meg akar?

Figyelt kérdés
Hazudnék, ha azt mondanám nem jön be, de nem menne vele XD úgyhogy remélem, nem azért kérdezte.
2010. márc. 20. 19:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%
Ha jól nézel ki akkor minden pasi meg akar majd dugni! Ha élveznéd akkor szerintem menj bele, lesz egy szép emléketek mindkettőtöknek. :)
2010. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
tuti megszexuálna... :|
2010. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
hát nem mondanám hogy jól nézek ki:D jó, nem vagyok dagadt, de nem vagyok ez a tucattermék, amiből kilépsz az utcára és 20 jön veled szembe
2010. márc. 20. 20:29
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"nem vagyok az a tucattermék"


Ez mit jelent egész pontosan? Két feneked, három mellbimbód van? O.o

2010. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mivan má ezzel az oldallal:D eltűnnek a válaszok...tehát. nem vagyok a tipikus pláza ... inább rockosabb, lazább, egyedi vagyok. nem csőgatya konverzcipő stb... -.-
2010. márc. 20. 22:09
 16/19 anonim ***** válasza:

Sztem biztos azért kérdezte!!!

Ilyen már velem is fordult elő!!

ÉS majdnem megölt!!

VIGYÁZZ MAGADRA! NE ÁLL SZÓBA IDEGENEKKEL!

2010. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Ez a kérdés nem szólhat erről... gondolkozzatok.... ebben az országban bárki szexelhet bárkivel, ha elmúlt mindkét fél 14 éves.... mire a lányok 18 évesek lesznek, már 4 éve szexelhetnek és valljuk be, igen sokan közülük szexelnek is 4, de legalább 2-3 éve, az tuti.


Én úgy érzem, a kérdést azért tette föl valaki, mert ő valszeg AZT SZERETNÉ, így aztán a srác bármilyen kérdéséből, vagy akár egy pillantásából ezt szűrheti le, bár nem tudom, nem ismerem, csak a megérzés :D

2010. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
El akar vinni moziba, egy korhatáros horrorfilmre!Vagy elküldhet-e sörért a boltba!:D !
2010. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Spec ha meg akarnalak dugni biztos nem igy kozelednek hozzad.Te most 1 kis szegmens 3honap vs 2 masodperc alapjan akarod hogy valaszoljunk.


Kerdezz vissza ha megint szoba jon.

2010. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!