Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudunk eleget együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudunk eleget együtt lenni, e miatt stresszelek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Olyan a beosztásom, hogy a párommal alig tudunk találkozni. Egy napunk marad egymásra a héten, és az sem alakul mindig terv szerint, ahogy most sem. Ezen kivül heti pár nap tudunk még beülni igy valahova, munka után. Nem egyszer társasággal, szóval másokkal vagyunk együtt. Bevallom kezd nagyon zavarni a dolog, egyre többször gondolom, hogy nem is szeret igazàn, nem hiányzom neki.. Megvan neki is a maga problémája a családjával, az egészségével, pénzügyek stb. Van elég bajunk. Nem akarok önző lenni de nekem ez igy nehéz nagyon :( ő pedig szegényem sokszor hallgat, nem szól én meg általában akkor tudom már meg mi volt a baj amikor már felhergeltem magam (nem szoktunk veszekedni csak ilyenkor kerülöm). Mit csinàljunk, oldjuk meg vagy hagyjuk?
2015. nov. 21. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:

És ez a munka állandó nektek? Nekem is volt egy időszak, mikor alig tudtam találkozni a barátommal, nekem is hasonló gondolatok jártak az eszembe, de tudtam, hogy ez csak átmeneti éllapot és csak 1 évet kell kibírni így, utána már jobb lesz. Így könnyebb elviselni. De ha állandó az állapot, akkor vmit változtatni kellene, hogy tudjatok többet találkozni, fel kéne frissíteni a kapcsolatot, mert a monoton szürke hétköznapok nagyon depresszióssá tehetik az embert és akkor minden rosszabbul él meg.

Én például ha látom, hogy a barátomnak rossz kedve van, mert túl sok dolga van és nagy nyomás nehezedik rá, akkor szervezek vmi programot, amivel kikapcsolódhatunk. Ez lehetnek apróságok, pl. szervezek találkát rég látott ismerősökkel, meghívom moziba, mert oda sem sűrűn jutunk el egyébként.


Szóval szerintem ne add fel egyből, próbálkozzatok megoldani a találkozókat sűrűbben és beszélgesset sokat

2015. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!