Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim egy kissé esetlen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim egy kissé esetlen és ügyetlen (de ezzel együtt aranyos is). Ő nem mondja, hogy jönne nálunk "udvarolni" akkor most én mondjam neki? Nő létemre ez olyan szánalmas, könnyűvérűségnek tűnne?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nem szokás olyan helyre menni, ahova nem hívnak meg, mert nagy udvariatlanság.

Tudd meg, náluk mi a szokás!

2015. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, pontosan mit vársz tőle, manapság már nem szokás házhoz járni udvarolni. Falusi vagy?
2015. nov. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"jönne nálunk "udvarolni" Nyirség?
2015. nov. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha a barátod akkor nem lenne szánalmas. Lehet csak fél, ha esetlen. Szerintem hozd fel a témát nyugodtan :)
2015. nov. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem állnék be "udvarolni" csak úgy egy lány házához egy kapcsolat kezdeti szakaszában. Az az ő otthona, személyes tere, amibe nem kívánok hívatlanul betörni, mivel én is eléggé érzékeny lennék rá, ha valaki az én világomba akarna benyomulni.
2015. nov. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!