Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tényleg gyönyörű, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tényleg gyönyörű, ez igazi 10/10-es csaj, akinek mind az arca és a teste is tökéletesen szép, és fiatal is, mi alapján választ pasit?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 13:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%

Sun....

egyre több csajtól hallom ezt a ne legyen homofód dolgot. de ez mit takar ? hármasozni akartok 2 pasi 1 lány feleállásban vagy mi? mert ha nem akkor nem tök mindegy?

2015. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ mennyire van képben azzal,h.10-ből 10-es. Vagy hogy érdekli - egyáltalán ez a kategorizálás.Ha értelmes is,akkor azzal lesz,akit megszeret. Ha buta,üres akkor a pénzedre hajt.
2015. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
18%
#11 Sunshinedoll, mint kiderült, nemcsak férfigyűlölő feminista, hanem szélsőliberális is. Valahogy nem lep meg.
2015. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az hót ziher,hogy kinézetre akkora az igénye,mint a ház,tök jogosan.Ha még értelmes és diplomás,akkor még nagyobbak lesznek az igények,mert intellektuálisan is lesznek elvárások,nem csak külcsínre.
2015. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amilyet akar. :D
2015. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

én tudom a helyes választ:

magas, jóképű, helyes, magabiztos, jó a stílusa, jó a hangja, szép a mosolya, atomnagy a farka, izmos, van mindig pénz a zsebében, van autója és nem adja könnyen magát, szereti ha őt szerzik meg a lányok

2015. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16/16 -os.

Köszi ,hogy lelepleztél, viccen kívül.

Elmondom Neked, ezek sem garancia arra ami a kérdés szólt.

Rohadt nagy kihívás nekem az a lány ,akivel úgymond együtt vagyok,kitartok mellette és mégis sz@r van a levesben.

Beszéltem kettőnk kapcsolatáról, de úgy érzem más is húzódik a háttérben, hogy megváltozott a véleménye,hozzáállása.

Szóval, egy nőnél, főleg egy brutál csinos lánynál ,főleg ha még nem is buta, semmi garancia nincs. ;)

2016. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mit is jelent amúgy hogy 10/10-es csaj? :D Ember válogatja, hogy ki hanyas nem...? Na mindegy...

Nem mondanám magam 10/10-esnek, de értelmes, szép lánynak találom magamat.

Mi alapján választ pasit? Mint az összes többi nő.... ha értelmes, akkor ízlés, tetszés, stílus alapján, amibe amúgy igen, valamilyen szinten az is beletartozik, hogy mennyi pénze van.

Egy adott színvonalon élő ember nyilván nehezebben társul össze egy pénzügyileg nála sokkal kedvezőtlenebb helyzetben állóval... legalábbis nőknél ez elég fontos... ritkán működnek az olyan kapcsolatok, ahol a nő hozza a több pénzt...

2017. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!