Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló férfitársaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfitársaim, nektek van-e bakancslistátok, amit jobb időkre tartogattok, ha valamikor párkapcsolatba kerültök?

Figyelt kérdés

Ma este szabad perceimben csak úgy állatsághülyeségből összeírtam néhány meglátogatni való helyet (természet, kulturális, interaktív, tudományos kiállítások, múzeumok, belföldi és közelebb fekvő külföldi városokban 1-1 nap eltöltése, úgymint Debrecen, Szeged, Bécs, Pozsony stb.), halom közös programot (ezerféle sport- és szórakozási lehetőség), és 183 darab bekezdésnél kimerült a készletem. Így ha valamikor lesz olyan nő, akivel kölcsönösen elviseljük egymás rigolyáit hosszabb távon, akkor csak előkapom a listát, és szelektálunk a bakancslistáról.


Nektek van listátok, vagy baromságnak tartjátok?


2015. nov. 22. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Inkább improvizálnék.
2015. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Van, de kb. 90%-a erősen szexuális töltésű, le is írtam Wordbe múltkor. Azért vannak más programok is rajta. De folyamatosan bővítem.
2015. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Bár nem vagyok férfitársad, de tök jó, hogy tervezel. Bírnám.
2015. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen bakancslistám, ami eredetileg nem az volt de még mielőtt végigjártuk volna a helyeket, szakított velem a barátnőm. Egyedül nem fogok menni meg haverokkal sem, én a szerelmemmel szeretnék kettesben. Aki most nincs.


Szóval igen, van ilyen lista, de nincs leírva, itt van a fejben :)

2015. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mivel elég kíváncsi természetű vagyok és alapból a túramotorozás az egyik kedvenc időtöltésem, így inkább neki sem állok listázni, nagyon leterhelném vele a fűzfői papírgyárat :D :D
2015. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, de a legtöbbjéhez nem kell barátnő.
2015. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy van! nem baromság
2015. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem baromság, de nekem nincs igazán bakancslistám. Van egy két hely, ahova mindenképpen szeretnék elmenni, de ennyiben ki is merült a dolog.


Majd akkor fogok ezen jobban gondolkodni, ha végre sikerül normális párt találnom.

2015. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Amikor a párommal összejöttem, már javában benne volt a saját bakancslistájának megvalósításában. Többek között azért jöttem vele össze, mert azt láttam, hogy vannak céljai, amikért tesz és nem függ a külső körülményektől. Amikor összejöttünk, csatlakoztam hozzá, most már együtt járjuk azokat a helyeket, amiket kinézett magának (kül- és belföldön egyaránt). Ha azt láttam volna rajta, hogy csak álmodozik, és nem tesz a céljaiért, akkor össze se jöttem volna vele.
2015. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ó, de rohadt kíváncsi lettem :D
2015. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!