Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nőnek az a mániája,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek az a mániája, hogy együtt éljen valakivel? Vagy csak én fogok ki mindig ilyet? Többi Lent.

Figyelt kérdés
Eddigi barátnőim kb, 1-2 hónap "járás" után szinte kisérteties hasonlósággal felvetették,hogy összeköltöznék-e velük. A Nőknek ez valami mániájuk,hogy együtt kell élni valakivel? Miért nem lehet elöbb megismerni egymást és utánna? Vagy én fogtam ki pont ilyeneket? Minde nő igy gondolkozik? Gyorsan férjhez menni? Nem értem! Aki kommentel kérem szépen a korát és nemét,köszi.
2015. nov. 23. 10:29
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
Az összeköltözés még nem házasság, de az biztos, hogy legjobban lakva ismered meg a társad. Anélkül mindenki mutathatja a legjobb oldalát. Együtt lakva viszont, hamar kijöhetnek a nemszeretem tulajdonságok is. :) (N)
2015. nov. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
97%

Az összeköltözés mióta hàzassàg?

Lakva ismerszik az ember. Örök igazsàg.

Főleg ha tàvol laktok egymàstól ez megoldàst is jelenthet.

29/n

2015. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Ezt én értem! De miért nem várja meg egy nő,hogy a férfi álljon evvel elŐ?
2015. nov. 23. 10:36
 4/47 A kérdező kommentje:
Mai világba gyakorlatban ugyan az ,hogy együtt élssz vagy házasság,a papir egy dolog csak.
2015. nov. 23. 10:37
 5/47 A kérdező kommentje:
Sajna én mindegyiknek eddig nemet mondtam,mert hagyák meg nekem ezt a kérdést,én vagyok a ffi.
2015. nov. 23. 10:38
 6/47 anonim ***** válasza:
46%

Fiatal koromban ez úgy volt, hogy nekem volt lakásom, ahol előbb meglátogatott, majd ott aludt, majd többet volt ott, végül beköltözött, aztán feleségül vett. Kétszer is.

Most egyedül élek, és nem létezik, hogy bárki beköltözzön a lakásomba. Én sem költözöm be a máséba.

De húsz évesen nyilván mások egy nő távlati céljai, mint negyven fölött.

2015. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nevedben lévő évszám a születési éved, akkor már olyan korban vagy és gondolom a barátnőid is, amikor már nem fér bele 4-5 év járogatás és 1-2 év együttélés az esetleges lánykérésig majd utána valamikor esküvő, gyerek. Gyorsan pontot szeretnének tenni az ügyre, hogy tudtok együttélni vagy sem. Ha nem, akkor felesleges a további csak ismerkedés, mert nincs jövője a dolognak.


25 vagyok, életemben először 1 éve együttélek a barátommal, akivel félév "járás" után költöztünk össze. Előtte volt egy srác akivel 6 évig jártam, már lediplomáztam, dolgoztam, de összeköltözni nem akart, mert korai. Amíg egyetemre jártam mindig azt mondta ha végzek megkér és jöhet a költözés. Végül más miatt is, de megromlott a kapcsolatunk. Nem érzem elvesztegetett időnek, mert tény, még fiatal voltam, vagyok. De ha a mostani barátom játszaná ezt be, és még 30 évesen is vagy anyuéknál vagy egyedül laknék, esetleg lakótársakkal, mert összeköltözni még szerinte korai és emiatt csak jóval később derülne ki, hogy amúgy képtelenek vagyunk együttélni lehet kiborulnék, hogy ezzel lehet elúszott az esélyem a gyerekvállalásra. Mert lehet mondani, hogy sokan szülnek 40 évesen is, de mi van ha én abba a százalékba tartozom, akinek nem jön össze? Szóval igen, harmincasként már ketyegne elég rendesen a biológiai órám, hogy köszi, felnőtt ember vagyok, hagyjuk ki a kamaszos köröket. Működik, vagy sem. Járogatás alatt amúgy sem lehet tökéletesen megismerni senkit sem. Jó, 1-2 hónapot korainak gondolom, megkérdezni még nem, hogy egyáltalán a késztetés megvan-e rá. De pl félévnél már reálisnak gondolom, magát a költözést.

2015. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Na,köszönöm! Egyetértek veled! :-)
2015. nov. 23. 10:42
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Nálam azért közel 1 évnek el kellene telnie, hogy összeköltözzek egy férfival. Előtte szeretem megismerni kivel fogok egy fedél alatt élni.

Velem is szakítottak már azért, mert 3 hónap után nem voltam hajlandó költözni. Vannak dolgok, amihez idő kell.


24N

2015. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Nem évekig kell járogatni persze de nem 1 hó után összeköltözni,de ha gyorsba összeköltözök valakivel az nem jelent garit arra,hogy egy életen keresztül együtt leszek vele,az,hogy együtt lakom valakivel akár egy éve két éve semmilyen gari arra,hogy együtt öregszünk meg. 1980as vagyok,igen!
2015. nov. 23. 10:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!