Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Ha egy fiu kacsint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ha egy fiu kacsint nektek az uton, az lehet szimpatikus?

Figyelt kérdés
Peldaul ha egy lannyal mar tobbszor talalkozok utcan, vagy epp szembejove mosolyogva szemezunk egymassal, es a vegen odakacsintok neki. Mennyire fogadjatok jol?

2015. nov. 23. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A mosoly bejön,de a kacsintás kicsit már elavult :P
2015. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor tudsz mondani mas otletet, amivel jelezhetek fele?
2015. nov. 26. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem, ha rámkacsintanak! eddig sajnso kevésszer fordult elő. egyre tisztán emlékszem! nagyon tetszett :D
2015. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Emlékszem, egyszer rámkacsintott egy cirka 75-80 éves bácsi a fővamon a vilimegallóban. Még kis gimis voltam,és majdnem szívinfarktust kaptam ijedtemben. xD remélem,h. csak a kisunokájával tévesztett össze
2015. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mosoly elég szerintem,aztán ha van merszed le is szólítod :)
2015. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne kacsingass,inkább szólítsd le :) A kacsintás aranyos,de ha ettől azt várod,hogy majd a csaj megy oda hozzád,felejtsd el :D Vannak pasik,akik nekem is így jeleznek,de nem mernének odajönni.Akkor meg mi értelme?
2015. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!