Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, mennyire jelentene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire jelentene problémát számotokra, hogy az egyébként számotokra igencsak szimpatikus udvarlótokról (vagy akár már párotokról) kiderülne, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
El tudnátok képzelni kapcsolatot egy ilyen férfival? Vagy lennének bizonyos fenntartásaitok? Mit gondoltok, mikor illik ezt a tényt a férfinak közölnie?

2015. nov. 20. 13:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne a probléma?

Én is voltam már nővel, sőt a férjemmel közös exünk is van.

Ettől függetlenül az ő felesége vagyok, őt szeretem, vele vállaltam babákat.

Mondjuk a férfi biszexualitást jobban elítélik mint a nőit.

Engem speciel nem zavarna.

2015. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Fú nagyon nem :s még a b..ikat meg leszbiket megtom érteni,de ha vki biszex az nekem nagyon fura.Érdekes,hogy valaki nem tudja eldönteni magáról,hogy most valójában melyik nemhez is vonzódik ez megint csak egy hülye szenvedés.
2015. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%

2!

Mi, biszexek pontosan tudjuk, hogy melyik nemhez vonzódunk: mindkettőhöz :3

Nem olyan bonyolult, néhány agysejttel már felfogható.

Próbálkozz! :)

2015. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
pedig dönteni kellene :P
2015. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából itt nem a biszexualitás ténye lenne a zavaró, azzal meg tudok küzdeni. Van biszexuális barátom, amolyan extrákkal barátság van köztünk, soha nem zavart, hogy biszex. Egy pár, vagy házastársi kapcsolatban viszont felmerül a kérdés, hogy hogyan tovább... akkor ez most egy nyitott kapcsolat lesz? Mert sok mindent meg tudok adni a páromnak, de ha ő a saját nemére (is) vágyik, azt biztos nem.
2015. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
3as inkább a biszexeknek nem teljesen fejlődött ki az az agysejtje amivel el tudná dönteni,hogy mit is akar igazából. Ne hogy már még ti oktassátok a heterokat,mert ti csak ettől érzitek magatokat olyan különlegesnek vagy mi :P fujj
2015. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Én az első adandó alkalommal elvárnám, hogy közölje. És bár abszolút toleráns vagyok mindenki nem irányultságával szemben, a magam számára nem tudnék ilyen kapcsolatot elképzelni. Pontosan amiatt, amit fentebb írt valaki: mindig bennem lenne, hogy én nem tudok neki mindent megadni, amire vágyik, és ezzel a tudattal én nem tudnék együtt élni.
2015. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
És mit kezdenétek egy olyan szituációval, ha a dolog eleinte nem derülne ki, viszont beleszeretnétek ebbe a férfiba, és csak utána tudnátok meg?
2015. nov. 20. 14:06
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
És miért kell dönteni? :)
2015. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én monogám és heteroszexuális vagyok, és nem megyek bele nyitott kapcsolatba. Tehát ha neki én elég lennék egyedül, és nem akarna még a saját nemével is kavarni, nem érdekelne.
2015. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!