Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja a legtöbb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja a legtöbb férfi visszataszítónak a kövér nőket? Egyesek úgy irtóznak tőlük, mintha valamilyen ragályos betegségben szenvednének.

Figyelt kérdés
Holott azok a kövér nők, akiket ismerek, jellembelileg, személyiségbelileg mérföldekkel lekörözik az általam ismert legtöbb vékony nőt. Ez semmit sem jelent? Minden csak a test?
2015. okt. 31. 13:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudod: ízlések és pofonok. Hagyd meg mindenkinek a saját ideálját, engem nem zavar kinek, mi a favoritja :D
2015. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 tothtomi1 válasza:
38%
Engem kifejezetten izgat h amikor cuccolok egy ilyen nőt csattog és nyokodhatom a hájt rajta hm....imádom.
2015. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem vonzanak, nem tehetek róla ,nem tudom megmagyarázni. Amúgy mindenkinek más jön be, biztos vannak olyanok akik a kövérekre buknak.

Ja és sztem a testsúlynak semmi köze nincs a jellemhez, a kövérek és a vékonyok között is ugyanúgy vannak rendes emberek, meg jellemtelenek is. Attól, hogy valaki mondjuk minden héten a mekiben zabál és emiatt elhízik még nem lesz belőle csodás személyiség, ezzel max a halálához kerül mérföldekkel közelebb, mert a kövérség nem egészséges, az ilyen emberek gyakran lesznek szívbetegek, cukorbetegek, magas vérnyomásúak stb.

2015. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Akiket én ismertem kövér nők meg rosszindulatú hárpiák voltak, vagy abszolút nőietlen (jellemre) emberek.

Amúgy a nőknek sem tetszenek általában a kövér férfiak, ez nem csak a férfiakkal van így, az emberek többsége nem tartja vonzónak a túl sok zsírt.

2015. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

Nőként azt mondom, hogy mindig is tudtam úgy viselkedni, hogy a számomra külsőleg nem tetsző emberekkel beszélgetek, nem mindig szerelmi témákról. Úgy gondolom, hogy mindenki tud érdekességet mondani, témázni bárkivel tudok. Úgy emlékszem, hogy eddig soha nem jeleztem senkinek sem azt, hogy nekem ő valamiért nem tetszik, s nem is kerültem el, ez az ő saját maga problémája. Ha viszont látom, hogy ő igényli a segítségnyújtást, akkor nagyon szívesen.

Férfiként is ugyanígy viselkednék. A pasik egy inkább nőies + óvodás viselkedése, gondolkodásmódja miatt van az, hogy a ducikat visszataszítónak tartják.

2015. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
4%
Hiába rendesek, kedvesek a kövér nők, ha kövér akkor egyértelműen lusta, trehány, igénytelen, hiszen a saját egészségével, testével, megjelenésével sem törődik. Ha valaki ilyen szinten nemtörődöm, hogy várható el tőle, hogy mások iránt odaadó legyen?
2015. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

Kedves utolsó!

Te nagyon zakkant vagy agyilag. :D Van aki nem tehet róla hogy kövér, mert genetikailag ilyen. Soknak hiába a rendszeres mozgás, sport, nagyon minimális a fogyás. Ez van. Nem lusták, ahogy azt te gondolod. Te lehet hogy csak olyat ismersz. Szerintem te nem igazán ismered az embereket, vagy csak nagyon keveset. Az egyik munkatársamat, aki kövér nő, összetenném veled nyáron 38°C-os hőségben, egy kiadós, egész napi kapálásra. Valószínűleg fél óra alatt kifinganál és feladnád. :D

2015. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

"Van aki nem tehet róla hogy kövér, mert genetikailag ilyen."


Kb. az 1%-uk (maximum). De ők sem a levegőtől híznak el és varázsütésre szednek fel magukra plusz 20-30-40 kilót, legfeljebb az átlagosnál jobban oda kellene figyelniük, mit esznek és mennyit mozognak.

2015. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon böszme Feri barátom!

Kapáltál már te az életben valaha is? Tudod-e mi az egyáltalán? Nem hiszem.

De hogy a témánál maradjunk, hiába linkelsz be ide anatómiai maszlagot. Van aki ilyen. Én rengeteg kövér nőt és lányt ismerek. Legtöbbjük dolgozik bolond módjára, mellette rendszeresen mozog, hogy leadjon a feleslegből. Sajnos sikertelenül. Ja. Mellette ad is magára külsőleg, nem lusta és nem igénytelen, kedves és önzetlen. Te meg foglald imába a sárga kapszuládat, és legyen a házastársad. :)

2015. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Ja 10-es, én is ismerek ilyet, aki ezt hazudja. Aztán minden étkezésnél a munkahelyen rácsodálkozik, hogy én milyen egészségesen étkezem, ő meg valahogy mindig pizzát rendel meg kenyeret eszik. Hát basszus, ő is meg tudná tenni, hogy odafigyel, de lusta.
2015. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!