Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek sérült lelkű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek sérült lelkű sráccal vagy meg se próbálnátok?

Figyelt kérdés

Nem depressziós, nem is lehangolt, olyan mint egy normális egészséges ember.


Amit tudni kell, elég könnyen ki tud borulni bizonyos helyzetekben, veszekedésnél például. Gyakran nem tudja kezelni az ilyen helyzeteket, valamint néha vannak nehezebb pillanatai. Ha ezt előre elmondaná valaki akkor már le is tennétek róla igaz ?


2015. nov. 24. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen,nem baj ha sérült lelkileg én is az vagyok
2015. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sok nő van akit nem zavar, és elfogadná. De ugyan ez igaz fordítva is! 26/f
2015. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Csak a kisgyerekek lelke sértetlen. Ha képes beismerni ha hibázott semmi akadálya nem volna.

18L

2015. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A szeretet, a bizalom és az állandóság stabilitást ad az ilyen embereknek. Én párom is ilyen volt és mindenki mondja h 180fokos a változás jó irányba! :-) ezt kb 4-5 hónap után sikerült elérni.
2015. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én 3 évesen kezdtem összeszedni a maradandó károkat..
2015. nov. 24. 17:30
 6/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen férfit, és szeretem. Összejöttem vele, ha így jobban tetszik. Tehát nem reménytelen a helyzeted.
2015. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én vonzom az ilyen pasikat. Valahogy mindig rájuk találok. Nekem nincs gondom velük, ők viszont menekülnek, mert bizony az én lelkem sem sérülésmentes. Ez nem tudom mit árul el. Nem tudom segít-e. Ha nem, bocs az off-ért.
2015. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze,még pedig azért nem mert az exem is az volt.. az elején nem volt rossz a kapcsolatunk de aztán... allandóan mentek a eszekedések.Viharos egy ilyen kapcsolat.Én otthagytam.
2015. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Fish1 ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak lelki sérülései, más kérdés, hogy ki hogy kezeli ezeket.

Attól függ, mit jelent az, hogy nem tudja kezelni a helyzetet. Ha agresszív lesz és verekszik, akkor nálam nem jöhetne szóba.

2015. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen,a kérdés hogy most konkrétan mit értesz azalatt, hogy "elég könnyen ki tud borulni bizonyos helyzetekben, veszekedésnél például"?


Netán felpofozod a másikat, vagy csupán rossz vagy konfliktus kezelésben és kb elkerülöd mindig az egészet, nem kommunikálod le és marad az egész megoldatlanul?


Mert nagyon nem mindegy..

B eset ismerős, és sokat segített a helyzeten, hogy megértettem a problémát és foglalkoztam vele, sokat javult azóta ő is. Tehát attól függ, mit takar ez pontosan.

Amit írtam pl nem kizáró ok, lehet változni, főleg ha tisztában vagy vele, mi a probléma forrása.

2015. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!