Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha minden téren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha minden téren tetszene egy férfi, viszont mozgássérült lenne? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
Tud járni csak elég furán. Nem zavarna, hogy az emberek megbámulnak titeket az utcán? Ha kézenfogva mennétek valahová, nem lenne bennetek az érzés, hogy szégyenlitek őt? El tudnátok vele képzelni a jövőt így is? Nekem tényleg tetszik, külsőleg, belsőleg, csak ez a dolog aggaszt.
2015. nov. 10. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretném, el tudnám fogadni. Ha aggaszt és kételkedsz benne, akkor lehet, nem ő az igazi. De adj egy kis időt szerinte.
2015. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a szitu, van egy mozgássérült ismerősöm, a srácra rendre rámoccannak a legkülönbözőbb csajok - igényesen öltözik, kiemelkedően intelligens,állati szövege van, bár erősen piál- fél évbe telt, mire felmostuk a padlóról egy olyan csinibaba után, aki szóról szóra ezen problémázott / hogy fogunk kinézni az utcán.../ természetesen becsapta a srácot, nem kicsit.

Tehát, neked nem tetszik a te embered, hiszen egyértelműen esztétikai problémán lovagolsz. Ha meg már az első lépés előtt ilyen gondjaid vannak, később esélytelen, hogy ez megváltozzon. Ha nem akar a földbe döngölni a hapsit azzal, hogy miután behülyíted, nyilvánvalóvá teszed, hogy számit, hogy mozgássérült, akkor jobb ha bele sem kezdesz.

2015. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Sosem tudnàm szégyellni azt,akit szeretek emiatt.
2015. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem könnyű kérdés, mert egy mozgássérültnél nem elég a szerelem, de tudni kell, hogy van-e elég erőd szükség esetén rendszeresen a támaszának lenni olyan dolgokban is, amit egy nem sérült ember önállóan is meg tud oldani, és legfeljebb idős korban szorul segítségre. No, meg a sérülés mértékétől is függhet. Mert nem ugyanaz, ha valaki tolószékes, vagy bottal jár, esetleg hiányzik végtagja.

Vannak mozgássérültek, akiknek van párjuk, szóval lehetetlennek nem lehetetlen, hogy az ő helyzetükben is legyen párjuk, csak nem mindenki áll készen egy ilyen emberrel tartós kapcsolatra. Döntsd el, te tudod-e vállalni.

Szégyellni nem szégyellném, egyébként egy súlyos pszichés sérülttel szerintem sokkal nehezebb, mint egy mozgássérülttel, ha egyébként fejben rendben van.

2015. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Hát persze hogy nem könnyű kérdés egy nőnek, aki a külsőségek illetve sztereotipiák világában él.

A kérdésfeltevő helyzete igenis könnyű. Nem egy segítségre szoruló mozgássérülről van szó /ugye nem automatikusan szorul segítségre egy mozgássérült/ és a csajnak sem ez a problémája. Hanem az, hogy esztétikailag facebook, és/vagy utcakompatibilis e a csóka.

Ahogy mondtam, a kérdésben benne rejlik a válasz. Csaknem biztos, hogy a csajnak igen rövid időn belül 'lába kél' és ha olyan jellemtelen mint a haverom esetében, akkor még nyilvánvalóvá is teszi azt, amit egy mozgássérült sosem akar hallani.

2015. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell itt a felszínességgel dobálózni. Remélhetőleg a kérdésben érintett fickónak tényleg nincs komolyabb baja, de ez akkor is dilemma lehet egy olyan embernek, akinek semmi tapasztalata nincs (akár közvetlenül, akár ismeretségi körből közvetetten), milyen, ha valaki jobban rá van utalva.
2015. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos, nekem nem szokásom olyan ügyekbe belekontárkodni, amiről nincsen tapasztalatom. Ugyanis a tapasztalat nélküli véleményformálás értelemszerűen az előitéletek, és sztereotípiák terepe /emiatt szinte biztosan felszines marad/

Szerinted mozgássérült= segítségre szoruló.

2015. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha egyébként minden téren tetszene, akkor nem zavarna a fogyaték, bár persze valóban nem mindegy, hogy milyen mértékű. Az, hogy furán jár (ha egyébként nem gátolja az életvitelében), nekem nem lenne kizáró ok.

A párom például félig vak, az egyetlen, amin változtatnunk kellett, hogy melyik oldalára ülök le, ha megyünk valahova, hogy lásson engem rendesen. :)


Kérdező, abban valóban igaza van az előttem szólóknak, hogyha benned van a félsz, hogy szégyenleni kellene-e, akkor még nem biztos, hogy érdemes távoli jövőben gondolkodnotok. Én azt mondanám, vágj bele, hiszen egy "egészséges" embernél is idő kérdése, míg eldől, hogy szereted-e igazán, azonban ha azt érzed, nem, akkor ne húzd a dolgot. Néhány randi alatt te is le tudod tisztázni magadban, hogy ciki-e, ha bámulnak.

2015. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!