Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ennek mennyi esélyt adtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ennek mennyi esélyt adtok ennek az elméletnek?

Figyelt kérdés

Ha ilyen társkeresős oldalon ráírnék egy 30 körüli hölgyre? Vagy a másik, hogy mondjuk 30-nak állítanám be magam esetleg? Megspékelném azzal, hogy mondjuk nagyon igényesen felöltöznék egy pár jó képig, hogy a szimpátiát kivívjam legalább vizuálisan.


20 éves vagyok, kb 23-25-nek nézek ki. Legfeljebb rámondom, hogy jól tartom magam.

Ne kövezzetek meg, ez egy ki nem próbált elmélet. Ti hogy látjátok a realitás talaján állva?:)



2015. nov. 25. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hazugsággal indítani egy kapcsolatot hatalmas baromság. Ez a véleményem.
2015. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. nov. 25. 15:39
 3/17 anonim ***** válasza:
Úgy akarod elvenni a nőt,hogy harmincnak hazudod magad vagy mégis meddig akarsz neki hazudni a korodról?Mi a terved hosszútávra?
2015. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha egy jó numera a cél egy 30-as szinglivel akkor vágj bele. :) Azt vettem észre ha minél nagyobb a hazugság és a látszat annál vonzóbb az ember...
2015. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Annyira nem terveznék hosszú távra. Sajnos a hosszútávú kapcsolatokat egyszerűen nem bírom elviselni. Inkább rövidebbeket preferálom, 3-4 hónap, de az alkalomszerű jelenségek sem jelentenek gondot.


#4: Ezek a dolgok jobban pörögnek abban a korosztályban?

2015. nov. 25. 15:56
 6/17 Költőnő? ***** válasza:
És akkor hónapokig hazudnál a korodról?
2015. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Valami nagy baj van a kognitív képességeimmel, de se azt nem értem, hogy mi az elmélet, se azt, hogy mi a kérdés.

Azt akarod kérdezni, hogy ha 30-nak hazudod magad, és menő ruhákban fényképezkedsz, akkor alkalmi kufircra fel tudsz-e szedni 30-as nőket? Szerintem simán, még ekkora cirkusz sem kell hozzá.

2015. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt úgyis lebuknál, egy 20 éves nagyon ritkán látszik 30-nak (egyébként is kellemetlen, ha idősebbnek látszol, mint amennyi vagy). Másrészt miért nem próbálkozol egyenesen, őszintén olyanoknál, akik valóban nyitottak erre a felállásra? Akkor nem kellene hazudni.
2015. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#6: Igen. Személyit nem tudok újat gyártani. Keresnék alibiket meg egy jó sztorit gyártanék. Néhány hónapra ezzel kihúznám. Aztán a lelépést úgy állítanám be, hogy igazából senki sem tehet semmit, senki ne haragudjon senkire. Elsimítanám.


#7: Elnézést, ha kicsit össze-vissza vagyok. De nem gondoltam/gondolnám, hogy ennyi is elég lenne.

2015. nov. 25. 16:09
 10/17 A kérdező kommentje:
#8: Valóban lenne ilyen?
2015. nov. 25. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!