Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exnek megéri még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exnek megéri még egy esélyt adni? Vagy inkább kapjon egy új udvarló egyet?

Figyelt kérdés

A volt párommal most egy huzavonában vagyunk épp. ( Se veled se nélküled). Úgy érzem,hogy szeretem de félek,hogy megint csalódnék benne. Fontos nekem és én is neki. Mással találkoztam de már attól lelkiismeretfurdalásos volt pedig nem történt semmi ráadásul szingli is vagyok.

Tudom,hogy ezt nekem kéne tudnom de tanácsra szorulok.

Megéri még egyszer belevágni a régibe? Vagy pedig nem?



23/L



2015. nov. 24. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet tudni, miért csalódtál benne? Nem könnyű tovább lépni, de szerintem az esetedben indokolt lehet. Bármiért csalódtál is benne, olyasmit tett vagy nem tett, ami neked nem tetszett. Ha most talán teper is, ő ugyanaz az ember maradt. Annak megfelelően, hogy amivel kiakasztott, azt el tudod-e viselni hosszabb távon, döntened kell. A másvalaki, akivel találkoztál, megmozgatott benned valamit? Nem lehet, hogy csak az újdonságtól félsz?
2015. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon tapintatlan és bunkó volt sokszor és olyat tett amivel tudta,h engem nagyon ki lehet borítani..és azt mondta,h az is volt a célja..

Nem tudom lehetséges,hogy félek megnyílni új embereknek...

2015. nov. 24. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Az aranyszabály az, hogy exxel csak akkor gyere újra össze, hogyha az a probléma amiért szakítottatok az már nincs/megoldodott, különben úgy is a lesz a vége mint azelött
2015. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 2 év után mentem vissza az exhez, azóta a férjem. De mi rengeteget változtunk jellemben. Én mindig azt mondom nekünk kellett 2 év különlét, ahhoz, hogy felnőjünk ehhez a kapcsolatoz.


Neked kell látnod és tudnod, hogy képes e változni. Ha nem, akkor egyértelműen új, másik kapcsolat. Ha változik, akkor pedig neked kell tudni, képes vagy e a múltat félretenni.

2015. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szóval némi időnek kell eltelnie mert ha kb. egyből folytatnák változás úgy sem nagyon lenne.
2015. nov. 24. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy két ember újra esélyt ad egymásnak és jól sül el a dolog, meg a fordítottjára is van esély. Ha fontosak vagytok egymásnak és még nincs "kimerítve minden" akkor úgy is össze fogtok jönni. Viszont annak nincs értelme hogy összejöttök és az illető ugyanúgy folytatja azt a viselkedést amivel a szakítást kiváltotta. Tehát e miatt nagyon át kell gondolni, te ismered őt.

Ami meg az új ismerkedéseket illeti, ehhez nyilván idő kell, lezárni teljesen a múltat, megszokni az új helyzetet.

2015. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!