Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza, ha régebben elutasítottam?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy észre sem vettem, hogy elutasítottam, akkor valószínűleg még lélekben nem álltam készen egy kapcsolatban. Egyszer-kétszer hívott el valahova, de elég rosszul reagáltam, 2 év után visszakeresve a beszélgetést igazából egyáltalán nem úgy néztem ki, mint aki menni akarna vele bárhová.


Már most talán normálisan gondolkodom a helyzetről,de neki van egy barátnője (aki régebben megcsalta). Néha még most is látom rajta, hogy tetszek neki (pl. buliból hazakísért), de sokszor olyan mintha meg lenne ijedve előttem. Ma közös barátainkkal hívtam közös programra, de azt mondta, hogy még nem tudja. Szerintetek mit csináljak? Előre is köszi!


(ő 20 f, én 19 l)


2015. nov. 25. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az jó, ha elhívod hasonló programokra, amik egyébként semlegesnek tűnnek, de ezekből ő kell, hogy érezze, hogy valamit szeretnél tőle. Előbb-utóbb úgyis szóba kerül, akkor pedig mondd el neki, de talán jobb lenne, ha ő is próbálna kezdeményezni. Meg esetleg otthagyná a csajt... :)
2015. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jázi :) ***** válasza:
Ha barátnője van akkor semmit. Majd ha nem lesz, akkor próbálkozz ;)
2015. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg még ő lép! Viszont közben küld felé a jeleket.
2015. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd máskor is, és köszöntsed ünnepekkor!:)
2015. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!