Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedés. Kinek volt igaza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés. Kinek volt igaza, hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, a normális válaszokat nagyon megköszönném.


A párommal szeretkezés után voltunk. Én mindig a kedvében járok ilyen téren (is), az ő részéről sincs probléma együttlétet illetően. Szerettem volna levezetésképpen egy kis orális kényeztetést részéről, kértem, még ne keljen fel. Ő csak elment, lezuhanyozott.


Mire visszajött, nem voltam vidám hangulatban mert meg sem kérdezte, miért kértem, hogy maradjon. Megkérdezte miért vagyok mérges. Nem voltam az, viszont mondtam neki, hogy szeretném, ha többször adna nekem orális kényeztetést.


Na itt jött a nagy vita. Azt mondta, nevetséges amit kérek, és, hogy neki ennél sokkal fontosabb dolgok járnak az ő fejében, és milyen már az, hogy amiatt vagyok mérges, mert nem volt orál.


1.: Nem voltam mérges, csak nem értettem, ha megkérem, maradjon még egy kicsit, miért nem matrad vagy legalább kérdezi meg egyáltalán, hogy miért!


2.: Szerintem egy párkapcsolatban nyíltan kéne beszélgetni a szexuális igényekről. Én ezt próbáltam de azzal, hogy azt mondta, nevetséges amit kérek, és hogy 'ezen jár az eszem', gátat épített bennem és nemkívánatosnak érzem magam jelenleg szexuálisan.


Mondott olyan dolgokat amik bántottak, például kérdeztem, hogy most neki tulajdonképpen mi a baja, oldjuk meg, nem akarok így hazamenni. Ő mondta, hogy én vagyok az ő problémája, hogy túl sokat beszélek, stb. Elindultam, ő simán rámzárta az ajtót. Visszamentem, mondtam, hogy beszéljük meg. Bementem, folytatódott a vita.


Amikor mondtott valamit ami nagyon kiakasztott, én sem fogtam vissza magam, erre mondta, hogy: Tűnj el! Komolyan!


Én pedig fogtam magam -ez már nem a legelső eset, hogy elzavar mint egy kutyát- és kinyitottam az ajtót a kulcsát pedig bedobtam neki a földre.


Amikor hazaértem vártam néhány órát majd írtam neki. Mondta, hogy 11-kor ráért. Vártam. Mondta, hogy majd felhív. Semmi.


Másfél órát (!) vártam rá, majd közölte üzenetben, hogy nem akar velem beszélni. Mondtam neki, hogy csak hallani akartam a hangját és jó éjszakát kívánni. Írtam, hogy a szerelem nem csak szavakból áll hanem megbocsátásból is . Nem érdekelte, csak az, hogy a kulcsot eldobtam.


Nekem az a véleményem, hogy igenis meg kell hallgatnunk a párunk igényeit. Azért bocsánatot kértem tőle, hogy eldobtam a kulcsot de ennek nyilván oka volt. Úgy érzem, ő csak azzal van elfoglalva ami Őt bántja de az, hogy ő miket mondott nem számít neki.


Hívjam vagy írjak neki ma vagy ne keressem, ha tegnap elutasított?


2015. nov. 26. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

egy orál miatt vesztetek össze?

aha... más baja van

2015. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Eleinte neked. Utána mind kettőtök sok hibát vétett. Egy veszekedésnél szinte mindig mind kettő fél hibás. Nagyon nagyon ritka amikor nem.

Ha írsz privátot és tudok beszélni vele is, veled is, megoldom nektek könnedén.

2015. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csak szexkapcsolat. Amint kielegul, mar csupan zavaro tenyezo vagy a szamara, akitol "fontosabb dolgok jarnak a fejeben". Ne keresd, ha ujra dugni akar, majd ugyis jelentkezik.
2015. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Költőnő? ***** válasza:
Hát ha minden vita ugy végződik mint ez, h megalázkodsz... Ez nem kommunikáció.
2015. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1.: NEM!!! Nem az orál a lényeg, hanem, hogy szerinte nevetséges, hogy ilyen dolog miatt vagyok mérges. Mint írtam, nem voltam mérges eleinte, később pedig azért voltam az, mert nem volt kíváncsi a szükségletemre, kérésemre.


2.: Kedves vagy de Ő nem vevő az ilyenekre. Néha még mi is nehezen beszélünk egymással, egy idegennek pláne nem beszélne ezekről. De azért köszi!


3.: Törődik velem az ágyon kívül is. Nem szexkapcsolat, sok mindenen keresztülmentünk és tudom, hogy szeret és én is őt.


Hívjam vagy várjam még Ő keres?

2015. nov. 26. 13:32
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezzel megalázkodtam?
2015. nov. 26. 13:32
 7/15 anonim ***** válasza:

ha annyira érdekelnéd akkor nem te lennél a problémája.


te bocsánatot kértél?

ha igen

akkor rajta a sor


de sztem te ilyen puncsolós típus vagy

2015. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kene ebben a helyzetben puncsolnod, baromira megalazo, hogy elkuld a francba (raadasul uzenetben), te pedig tepersz utana.. Vard meg, amig lenyugszik es o keres.
2015. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy puncsolós típus??


Szerintem ha én a megoldásra törekszem akkor nem azt jelenti, hogy 'puncsolok'.


Abban viszont igazatok van, hogy ha én már megtettem az első lépést akkor rajta a sor, ha érdeklem.

2015. nov. 26. 13:37
 10/15 anonim ***** válasza:

kiürítette a patront, utána már idegesíted.

ne szépítsük

2015. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!