Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobtam, de hiányzik iszonyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobtam, de hiányzik iszonyatosan?

Figyelt kérdés

Két srác között örlödök. Az egyiküket neten ismertem mrg és 210kmre lakik tőlem. Nagyon egymásra találtunk. Mindent elmondtam neki és ő is nekem. Bár tudom h az irogatás pár ember számára nem tekinthező kommunikációs formánának. De vhogy mégis oly közelinek tünt. 2 hónap után találkoztunk. Nem éreztem magam idegennek a számára inkább mint egy rég nem látott barát :)

De ő többet akart. De a távolság miatt nemet mondtam. Ennek 1 hónapja és rettenetesen hiányzik. Már ezerdzer ráírtam volna. Mint barát iszonyatosan kellene.

A másik srácot 1 hónapja ismeresem és együtt is vagyunk. Tud az első srácról de nem hagy elTudom kicsit elharkodott döntés de megvagyok vele.

Hiányzik az első srác. Ráírjak? Vagy így csak ártanék


2015. nov. 26. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy újabb példa arra, hogy nőkben nem érdemes logikát keresni.
2015. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írj. Miért nem beszéltek? Nem értem.

De azt sem minek jöttél össze valakivel aki irnt még csak vonzódást sem érzel. XDXD

2015. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj nekem :D
2015. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!