Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves korom óta csak hosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves korom óta csak hosszabb kapcsolataim voltak, mindig is hűséges típus voltam, azonban mostanában iszonyatosan hiányzik a flört és élvezem, ha alkalmam adódhat rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy 4 éves és 2 1-1 éves kapcsolatom. Az utóbbi még most is tart! Az mostani barátnőm egyszerűen gyönyörű, mindenben tökéletes, nagyon, önzetlenül szeret, nem néz másra, mindent megtesz értem! Azonban valamiért sokszor elgondolkozok más lányokon és félek, ha lenne alkalmam rá, lefeküdnék mással is.

A régebbi barátnőim nem is passzoltak hozzám, csak fiatal voltam és élveztük a szexet, ezen kívül rengeteg gondunk volt.

A mostani barátnőm hozzájuk képest egy álom!

Nem igazán hiszem, hogy találhatnék nála jobbat... Külsőre talán igen(ez csúnya, de szeretnék őszinte lenni), de belsőre biztosan nem! Ő is iszonyatosan szép, mindenki megfordul utána az utcán és én valamiért mégsem értékelem annyira, hogy ne gondolkozzak másokon.


Sosem csaltam meg senkit, azonban most valamiért kimondottan nagyobb a bennem feszengő érzés. Egyszerűen kívánok másokat is(pedig nincs senki, aki tetszene vagy akivel lenne alkalmam bármit is csinálni).


Azért van ez, mert nem éltem ki magam? Mit kellene tennem? Szakítsak egy olyan lánnyal, akivel nincs is okom, azért, hogy végigmenjek pár idegenen?!

Természetesen a választ én is tudom, NEM!

Azonban félek és talán tudom is, hogyha lesz alkalmam rá, akkor lehet, hogy meg fogom csalni.


Ilyenkor mindig belegondolok abba, hogy nekem hogy esne, ha ő tenné ezt, illetve, hogy mi lesz, ha megtudja és elé kell állnom. Ilyenkor tudok hatni a legjobban magamra, de igazából tehetetlen vagyok...


2014. dec. 19. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad le hány éves vagy, és mi az elképzelésed eltudnád vele képzelni egy életen át?

Nem egy kérdés volt itt már gyk-n is, hogy elengedték a csajt, és utána verték a falba a fejüket, mert még egy olyat már nem találtak az életben, és itt siránkoztak...


Kérdés mennyire gondolod vele komolyan, benne van a lehetőség, hogy egy életelán át? Ha igen, akkor ezeket felejtsd el, ha nem, akkor meg szakíts vele és élvezd az életet

2014. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

20 lettem nem rég, és nagyon nagy céljaim vannak.

A karriert előrrébb helyezem egy társsal, mint a gyerekeket, családalapítást...

Sokat szeretnék dolgozni és sok pénzt felhalmozni, ezért fontos, hogy a társam megbízható legyen ilyen téren is.

2014. dec. 19. 17:17
 3/3 A kérdező kommentje:

Illetve, még azt hagytam ki a sztoriból, hogy minden esetben, ahogy szakítottam a volt barátnőmmel, rá 2-3 napra már mással voltam. Ez mindig így volt.

Tudom magamról, hogy az átlagnál szebb vagyok és az anyagiakkal sincsen gondom, mindenki ismer a városban, aki velem egykorú, ezért biztosan találnék hamar mást, ahogyan persze a jelenlegi barátnőm is.

(nem vagyok egoista, sosem kérkedek ilyenekkel, szerény jellem vagyok, azért írtam így, hogy belelássatok a helyzetembe)

2014. dec. 19. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!