Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik típust választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik típust választanátok?

Figyelt kérdés
Azt, aki csak néhányszor mondja el hogyan érez irántad, és az visszavonásig érvényes, vagy azt, aki déliessebb temperamentummal fejezi ki az érzelmeit?
2015. nov. 26. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen is a déliesebb temperamentum?
2015. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én magam ha szerelemről van (szeretetből fakadó gyűlölet esetén is) szó, hajlamos vagyok a teátrális megnyilvánulásokra. Tudjátok, mint a latin szappanoperákban. A párom székely. Egyszer elmondja mit érez, és legközelebb csak akkor szól, ha változás van. Kikészítjük egymást vele.
2015. nov. 26. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is inkább a székely vonalat preferálom, de éreztetni máshogy is lehet a szeretetet, mint szavakban.
2015. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor inkább a "déli típust", a másikkal nem érezném jól magamat.
2015. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ül három székely a ház előtt, az egyik sóhajt egy nagyot, erre a másik köp egy nagyot a földre, mire a harmadik így szól uraim azt mondtuk nem fogunk politikáról beszélni.
2015. nov. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő közti arany középutat választanám. Párom napi 100x is elmondja, hogy mennyire szeret. Ez alapvetően roppant romantikusnak hangzik, de egy idő után üres szavaknak tűnik a dolog.
2015. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!