Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves hölgyek! Mely típust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Mely típust választanátok inkább?

Figyelt kérdés

1.:

Inkább kisfiús vagy aranyos (netalán mindkettő) arca van, a viselkedése ehhez illő: jótétlélek, kölyök, komolytalan (de nem gyerekes), jobban szeret adni, mint kapni. Picit bizonytalan vagy határozatlan, jól nevelt, lehet vele nagyon sok témáról beszélgetni. Magassága átlagos, vékonyka és inkább békés; visszahúzódó természetű, mint balhékereső. Lesi minden kívánságod, soha nem akarna neked rosszat.


2.:

Kifejezetten pasis a kinézete, férfias vonásai vannak. Netalán borostája is van. Magasabb alkat, izmosabb test. Dominánsabb viselkedésű, határozott, sok mindenkit elítél, a saját feje után megy. Jobban szeret kapni, mint adni, de attól még szeret téged. Rossz fiús, gyakran alkoholizál a haverokkal, esetleg dohányzik, a mának él (nem feltétlen jelenti azt, hogy nem tiszteli attól még a jelent) és rettentő jó humora van, bármikor meg tud nevettetni. Kevésbé romantikus vagy művészalkat, mint az első.


17/F, kíváncsi vagyok, hogy ha lehetne, akkor melyiket választanátok inkább, kedves hölgyek! Kort is tessék odaírni!


2011. aug. 29. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
szőröset
2011. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
3.Rohadt magas és szőrös, valahol északon él. Egész nap zabál és ordibál. Bizony ő a Jeti
2011. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
ha tényleg a kaettő között kéne akkor a másodikat.. de inkább közteset.. de azért a 2. ne legeyn bunkó, kiabálós, egoista, beképzelt..
2011. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
nekem pl. a kettő közötti xD bár sztem sokan vagyunk ezzel. szóval nem baj, ha félénk, de valamiben legyen határozott is, termete legyen férfias, de ne borostás, szeressen adni is, kapni is, de ne alkoholizáljon (max keveset) egyáltalán ne dohányozzon, gondolkodjon előre, legyen romantikus, legyenek álmai, és valósítsa is meg őket :) 16/L
2011. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
hülye kérdés biztos mind a 2. fogják mondani
2011. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Mindkettő típusban van pár olyan tulajdonság felsorolva, ami nem tetszik, de a másodikban több, így inkább az elsőt választanám. (Ha bizonytalan helyett határozott lenne, akkor habozás nélkül az elsőt írtam volna).

21/L

2011. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az elsőhöz hasonló a barátom, mindig is Rá vágytam, hasonló természetünk van. Én az 1.-re szavazok. :) 18/L
2011. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 napietus ***** válasza:

2., egyértelmű. bár a piálás erős rosszpont.


29/N (17 évesen is így gondoltam :))

2011. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Mindkettő kategóriából tetszett már fiú. De nekem a babarcú rosszfiúk az eseteim ;DDD
2011. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
1
2011. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!