Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom igazi férfi. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom igazi férfi. Hogyan lehetnék igazi nő mellette?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy értelmes, érett gondolkodású lánynak tartom magam. 20 éves vagyok, a párom 25.


Azt gondolom, sok temahoz értelmesen tudok hozzászólni és emellett az élet 'nagy dolgain' is szoktam filozofálni. Emellett imádok nevetni, jól érezni magam (mások szerint jó is a humorom), nem iszom es nem dohányzom. Vannak jövőbeli terveim, a tanulmányaimon kívül minden vágyam családot alapítani, persze csak ha meglesznek a megfelelő körülmények.


A párom már végzett a tanulmányaival, hamarosan elkezd dolgozni. Az ő hivatasa nagyon komoly, hatalmas felelősséggel jár.


Habár nagyon sokat veszekszünk az utóbbi időben és ùgy érzem sokszor gyerekesen reagál dolgokra, nem hajlandó sokszor felnőtt módjára kommunikálni velem, azt gondolom ő egy igazi férfi.


Munkáját illetően magabiztos, motivált és felnézek emiatt rá. Nem hiszem, hogy egy ilyen férfi egy 'lánnyal' szeretne lenni egy vérbeli Nő helyett.


Én viszont nem érzem magam igazi nőnek. Lehet, hogy a korom miatt de akkor is zavar ez. Próbálok nőiesen oltozkodni, mégis érzem, hogy nem a ruhától leszek Nő. Szerintetek ezen hogyan változtathatnék? Hogyan érezhetném magam Nőnek aki tiszteletre méltó és a viselkedése megkerdojelezhetetlenz finom?



Köszönöm a válaszokat! :)


2015. nov. 26. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

"hatalmas felelősséggel jár." - Párod a pókember? Nyugi Mary-Jane, megmarad mellett, kár hogy Te csak egy klón vagy, amit Hidromannek készített az őrült doki.


Mondjuk kellett neked bohóckodni mikor a párod összecsapott zöldkobolddal mikor nála volt az a dimenziónyitó bigyula.

2015. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Jo ruganyos lehetsz. Lehet öreg vagy. Ráncos. Hányszor csináljátok ? Nagy van neki?
2015. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Az elmondásod alapján nem is biztos,hogy veled van a gond.Lehet,hogy a párod a gyerekes és ő miatta ilyen a kapcsolatotok.Ha valaki kritikával illet téged nem kell rögtön megszeppenni,talán nem is jogos a kritika,gyakran előfordul,hogy egy kapcsolatban a fiatalabb fél az érettebb.Ez még akkor is lehetséges ha a párod a munkájában valóban kiemelkedőt nyújt,ettől még az élet más területein lehet éretlen.
2015. nov. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan elég egy jövőbeli felelősségteljes munkakör, hogy ennyire imádjanak a nők? :D
2015. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem a munkaja miatt szeretem, de mindenkeppen felnezek ra ebben a tekintetben. Szerintem ez normalis.
2015. nov. 26. 23:56
 6/15 anonim ***** válasza:

Találd ki és valósítsd meg magad!

Ki vagy te? Milyen brand az, amit a neved takar?

Mit írnál a névjegykártyá(i)dra?

2015. nov. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő viselkedik gyerekesen,és te érzed magad "lánynak" mellette?

Most akkor ki az éretlen?

Szerintem mindketten.

Vagy nem vesz komolyan a pali,ami elég nagy baj.

Ha te nem érzed magad nőnek mellette,az nem csak a te hibád.

Amennyiben megkaptad a megfelelő nevelést gyerekkorodban,idővel nem lesz gond,fejben kell érned még.

A barátod meg,ha szeret,fogadjon el olyannak,amilyen vagy.

2015. nov. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazi NŐ, ahogyan igazi FÉRFI is, attól lesz valaki hogy megismeri, szereti, elfogadja önmagát és a másik embert, hogy egyszerűen jól érzi magát a bőrében akkor is ha esetleg nem csinos és mindig MINDIG harmóniában cselekeszik a belső értékeivel.

Tehát, ha a párod gyerekes és hisztis, te nem mész le az ő szintjére ha te nem vagy ilyen. Felnézhetsz rá dolgok miatt, ez jó, de ha más területen látod a hiányosságaid, kezelt diplomatikusan de ne hisztizz és főleg ne alázkodj meg előtte.

Nekem két komoly kapcsolat volt az életemben, az egyik férfi 7 a másik 12 évvel idősebb nálam. Sosem éreztem magamat kevesebbnek, éretlenebbnek mint ők, és sosem fájt a fejem amiatt, elég nőiesnek tartanak-e. Bíztam benne hogy igen, ez okból vannak velem. Pedig nem vagyok egy tucat szépség. ami belőled hiányzik, az az önbizalom.

2015. nov. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nos, először neked kell elhinned hogy vonzó, nőies jelenség vagy. Lehet hogy ehhez külső megerősítés kell, de akkor is a fejedben rakj elsőként rendet.


A komoly munkakör egy pozitív dolog, de nem ettől jó vagy nem jó egy kapcsolat. Ha te vagy képes érettebben gondolkodni akkor ez a feladatot te nyerted meg, ő másban jó. Nem rivalizálni kell, hanem kiegészíteni a másikat :)

2015. nov. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon szepen koszonom a valszokat, nagyon hasznosak voltak!


Tovabbi szep napot kivanok Mindenkinek!

2015. nov. 27. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!