Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér a nagyon jó barátságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér a nagyon jó barátságba, hogy az egyik fél a másik tudatában rá gondoljon önkielégítés közben?

Figyelt kérdés
Sőt még képeket is küldjön, hogy jobbá tegye számára ?
2015. nov. 28. 03:14
 1/10 anonim ***** válasza:
simán
2015. nov. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én nagyon jó fiú barátaimnak sose küldenék képeket erre a célra. Õk nem nõként néznek rám hanem mint haver
2015. nov. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bu zis, de miért ne?
2015. nov. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fiú-lány barátságra gondoltam.
2015. nov. 28. 03:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiú és lány közötti kapcsolat nem nevezhető barátságnak ha maszturbál valamelyik a másikra. Ez nem barátság..
2015. nov. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Simán.

Bár én szexelni is szoktam a fiúbarátommal.

2015. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párom ilyesmit csinálna, hogy képeket küldözget magáról egy "barátjának", akiről tudja, hogy ezekre a képekre maszturbál, vagy ő maszturbálna ilyen képekre, hát, tudod, mikor hinném el, hogy ők csak barátként tekintenek egymásra. Én sosem küldenék képet egy fiúbarátomnak sem, maszturbálási célra, de még csak azt sem akarnám tudni, hogy maszturbál-e egyáltalán az életben.


A barátság valahol azért is barátság, mert a másikra nem tekintesz potenciális szexuális lényként, mint egy kanapé, semmi szexualitást nem érzel iránta. Ha maszturbálsz a képeire, és ebbe a másik belemegy, akkor a következő lépés a szex, ami bizonyos kapcsolatokba belefér, de az nem a barátság. A barátok nem szexelnek, nem csókolóznak, nem maszturbálnak egymásra, a barátok azonos vagy különneműek, de nem tekintenek egymásra ilyen szemmel.

2015. nov. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BlackSword ***** válasza:
mért nem jöttök össze??? Látom a hajlam mindkét fél részéről megvan...
2015. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán. De nálam is előfordult már. Legalábbis azt hiszem. Van egy pasi,akit jópár éve ismerek, haverok vagyunk. Volt idő, mikor többet szeretett volna..de én az első pillanattól fogva komoly kapcsolatban éltem/élek, tehát esélytelen volt. Azonban a haverság..."barátság" a mai napig megvan. És szerintem volt olyan, mikor én jártam a fejében akkor is........
2015. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt mindenki csak az ellenségeire maszturbál? Akivel szexeltek azzal nem lehettek egyben barátok is?
2016. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!