Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy a barátom és az exe minden nap beszélnek egymással. Van valaki más ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én, és rohadtul féltékennyé tesz.....
2012. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És mit teszel ilyenkor?
2012. máj. 14. 23:13
 3/13 anonim ***** válasza:

ÉN NEM!! :D


Valami pozitív pszihooo válasz :D

Szóval, szerintem is kicsit túlzás, hogy valaki nap, mint nap vele beszéljen, főleg ha ezt úgy várja és nem igazán tud elszakadni tőle. Akkor kicsit gázos :S mert még nem szakadtak el egymástól teljesen :S

2012. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor beszélgess a barátoddal hogy téged nagyon zavar hogy beszélget az exével biztos hogy megfogja érteni pláne hogy ha mondod neki ogy képzelje magát a te helyedbe!

19/L

2012. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már számtalan vitánk volt emiatt, ő úgy érzi, hogy megfojtom ezzel, hogy nem beszélgethet azzal, akivel akar...
2012. máj. 14. 23:16
 6/13 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet.....(1. voltam)
2012. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor képzelje magát a te helyzetedbe bele! Am én a te helyedbe én is direkt beszélgetnék az exemmel vagy más fiúkkal és a szóvá teszi közölném te is ezt csinálod és hogy megfolytasz...

19/L

2012. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A barátnőm a gyerekeim apjával szokott rendszeresen beszélni. Néha naponta. De tudom, hogy a gyerekek miatt beszélnek.
2012. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 omba ***** válasza:

amit a pasi mond "megfojtom ezzel, hogy nem beszélgethet azzal, akivel akar..." jogos is lehetne, csak az a bibi, hogy nem akárkivel akar beszélni, hanem mindig ugyanazzal...

Mikor szakítottak, meg miért?

Nekem is az az érzésem, hogy még ne végleges az

2012. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Menekülj! Mert a párod nem zárta le a múltat. Úgy akar a jelenben élni, hogy közben ragaszkodik a múlthoz. Ez soha nem jó. Neki sem, mert határozatlan és döntésképtelen. Neked meg pláne nem, mert lépten-nyomon fájdalmat fog neked okozni és össze fog vele mindig is hasonlítani. Ez megfogja mérgezni a kapcsolatotokat, s téged szép lassan, de biztosan gallyra fog vágni.
2012. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!