Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örök konfliktusforrás, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök konfliktusforrás, hogy a barátom barátkozik az egyik exbarátnőjével. Milliószor átbeszéltük a dolgot, de engem még mindig zavar. Lányok, ha voltatok hasonló helyzetben, hogy kezeltétek a dolgot?

Figyelt kérdés

Félek, hogy ha tovább féltékenykedek emiatt, el fog hagyni.

21N, másfél éves kapcsolat


2011. júl. 20. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Az én párom is beszélget az exbarátnőivel, és én is féltékeny vagyok, de nem hisztizek miatta, mert tudom milyen szar dolog olyan párkapcsolatban élni, ahol valaki meg akarja szabni, hogy kivel barátkozhatok és kivel nem.
2011. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Önbizalomfejlesztő tréninget tudnék javasolni - neked.

Igazad van, én is kirúgnám azt, aki megpróbálná megszabni, kivel barátkozhatok, kivel nem.


Mellesleg a férjem is jóban van az exével, mégis engem vett el. Nagyjából ennyi.

2011. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez nehéz dolog.

Én is jártam már hasonló cipőben, és sajnos én nem tudom elfojtani a féltékenységem ilyen esetben. Rájöttem, hogy nálam ezek a találkozások nem férnek bele, és azóta nem is próbálok küzdeni a dologgal. Egyszerűen közlöm az aktuális párommal, hogy ha velem akar lenni akkor nincs az exével tali, sms, telefon, stb. és pont. Ha megszegi akkor repül. Most nem leszek túl népszerű, de én ilyen vagyok és kész.,

2011. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 napietus ***** válasza:
"Félek, hogy ha tovább féltékenykedek emiatt, el fog hagyni. " jól látod. sürgősen szűntesd be a hisztizést.
2011. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
lehet téged vett el, de lehet hogy téged csal meg, téged használ ki, és nem téged szeret
2011. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 napietus ***** válasza:
aha, és az is lehet, hogy én vagyok Erwin Rommel utolsó élő leszármazotja...hagyjuk már...úgy nem lehet élni, ha a férjünket vagy pasinkat mindenkitől "tiltjuk", mert jaj, lehet hogy megcsal...meg normális pasi ezt nem is tűri, csak a papucsok, de azok meg kinek kellenek?
2011. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mvsm ***** válasza:
65%
Nekem meg a büdös életben nem jutna eszembe haverkodni az exemmel. Egyrészt a legkisebb lehetőségét is szeretném kizárni, hogy ezzel kellemetlenséget okozzak a Barátnőmnek. Másrészt, amit lezártam annak vége (nem volt egyszerű), már nem hiányzik semmi abból a kapcsolatból. Valószínűleg ez a Te barátodnál nincs így. Harmadrészt férfi és Nő között nincs barátság (főleg nem, ha már izzadtak egymáson...), a legkisebb mosolyszünetnél már a dákóján pörögve fogja vigasztalni a csodás barátodat az exe... :)))
2011. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mvsm ***** válasza:
Ja, 24/F.
2011. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mvsm ***** válasza:
51%
Ez nem hisztizés, ez teljesen érthető, normális dolog. És ezt pasiként írom... Csak a mai beteg fertőben normálisak az ilyen dolgok, hogy haverkodás az exekkel, meg a huszonéves lányok 40-50 közötti vénemberekkel fekszenek össze, stb, stb, stb rettenet undorító dolog... És nézd csak meg, mennyi "boldog", "kiegyensúlyozott" párkapcsolat van... :) Sok hü.lye...
2011. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha a párod tekintettel lenne rád, akkor nem tenné, mert tudja, hogy téged ez bánt. Ma sajnos annyira önző szinte mindenki, hogy a legcsekélyebb lemondásra sem hajlandó a párja iránt. Nem dicsekedni akarok csupán azért írom le, hogy lásd, miről van szó: Előfordult a házasságunk elején, hogy társaságban meséltem egyik másik régi kapcsolatomról, sztorizgatás közben. Egyszer a feleségem elmondta, hogy neki ezt rosszul esik hallgatni. Azóta sohasem tettem, mert megértettem. Ennyi, nem kerül pénzbe sem.
2011. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!