Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszaszerezni? Megérné?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerezni? Megérné?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel tegnap szakítottunk, nem túl hosszú, fél éves kapcsolat után. A szakítás oka az utóbbi egy hónap vitái voltak. Úgy ültünk le hogy megbeszéljük-legalábbis en úgy álltam hozzá. Ő szakítani akart. Elmondása szerint szeret, de a viták miatt ő fusztrált. 4 hónapig minden rendben ment de akkor volt egy csúnya hazugsága ami után én megbocsátottam, azonban utána szigorúbban odafigyeltem a dolgaira amit ő a szabadsága megsértésének értékelt. Mint a tegnapi beszélgetésből kiderült olykor csak azért tett valamit, mert tudta hogy zavar és szólnék érte de ő akkor is megmutatta hogy megteheti. Egyes dolgokban nagyon gyerekes...


Ezek ellenére bízom benne, ő is bennem a vitákon én hamar túllépek, a találkozások mindig csodásak voltak.


Tudom hogy érdeklem mert a tegnapi szakítás ellenére ma is életjeleket ad (én nem kerestem még).


Mit tennének ha vissza akarnátok szerezni? Megérné-e ?? Én 23/F ő 18/N



2015. nov. 29. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem éri meg visszaszerezni... Azért sem, mert ilyen elvvel, hogy már azért is megteszem, mert neked nem tetszik. Ha szakítani akart, akkor menjen, engedd el. Te pedig lépj túl rajta.
2015. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ennyi volt ebben!

Lépjetek tovább!

Szerintem sok fajdalomtól kímélheted meg magad!

Voltam hasonló helyzetben!

Menekülnöm kellett volna!

2015. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Próbálom racionálisan nézni a dolgot, és ha hiányozni fogok nyilván keresni fog.

Csak,erősen bennem van mi van ha tényleg túl léptem én is egy határon és túlságosan is oda figyeltem....


Köszönöm az eddigi válaszokat, amennyiben keresne, ti hogy viszonyulnátok hozzá ?

2015. nov. 29. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!